×

11 zachowań sąsiadów, które powinny być nielegalne! Doprowadzają innych do szału

Sąsiedzi bywają bardzo wkurzający i dosłownie potrafią zatruć życie, nawet jeśli mieszkamy w urokliwym zakątku naszego kraju. Dlatego niektóre rzeczy po prostu powinny być zakazane.

Oto 11 najbardziej wkurzających rzeczy robionych przez sąsiadów.

#1 Pozostawianie śmieci na klatce schodowej

To chyba najgorsze, z czym można się spotkać. Nikt nie lubi żyć w syfie, zwłaszcza gdy go zawdzięcza ludziom z którymi mieszka w jednym budynku. Ale są na to sprytne, niekonwencjonalne  sposoby, o których piszemy tutaj.

#2 Telewizor puszczony na maksa na cały dzień

Chciałbyś się zrelaksować po pracy, odpocząć od ciągłego harmidru, ale nie możesz, bo przez cały dzień słyszysz we własnym mieszkaniu telewizyjne programy, choć TV masz wyłączone.

#3 Wielogodzinne, długie rozmowy telefoniczne na balkonie

Z pewnością bardzo interesujące jest to, co przydarzyło się pani Jadzi, ale niekoniecznie czujesz potrzebę słuchać tych historii, a czasem nie masz wyboru.

#4 Sąsiedzka wścibskość

Sąsiadka zawsze w oknie i zawsze biegnie sprawdzić co się stało, jak tylko usłyszy jakiś hałas (i to nawet jeśli przy każdej okazji opowiada jak bardzo jest schorowana)? Czasem sąsiad jest gorszy/lepszy (niepotrzebne skreślić) od kamer monitoringu.

#5 „Ciekawe” zapachy i zapaszki

Nie zawsze ma się ochotę czuć zapach mięsa dosłownie topiącego się w cebuli lub czosnku. A niektórzy chyba dnia bez tego typu jedzenia nie potrafią przeżyć. Ale jeszcze gorsze czasem bywają „naturalne” zapachy, gdy któryś z sąsiadów ma problemy z higieną.

#6 Zapominalski i paczka

Miło, że sąsiadka odebrała Twoją paczkę, tylko dlaczego dopiero po kilku dniach przypomniało jej się, że to zrobiła…

#7 Balkonowe grillowanie

Kto nie lubi grillowania? Tyle, że na co dzień niekoniecznie ma się ochotę non stop czuć tego rodzaju zapachów w swoim mieszkaniu, a niektórzy sąsiedzi latem nie znają miary. Ale są sposoby, aby grillować tak, by nie dać w skórę sąsiadom, dowiesz się o nich z tego tekstu.

#8 Grzyb w prezencie

Czasem można zastanowić się co porabia sąsiad u góry nad nami, że ciągle musimy walczyć z pojawiającym się na suficie grzybem.

#9 „Wszędzie ich graty!”

Jasne, że miło jest móc przechowywać niektóre swoje rzeczy w bloku zaraz przy wyjściu, ale zdarzają się domostwa, w których tego typu sprzętów jest tyle, że swobodne przejście staje się wyzwaniem.

#10 Mocno zaniedbany ogródek

Masz własny ładny zielony zakątek, z którego jesteś dumny. Tyle, że obok jest parcela sąsiada, która wygląda jakby ktoś urządził sobie na niej melinę i już możesz zapomnieć o przyjemnym wypoczynku.

#11 Palenie papierosów na balkonie

Nie dość, że zapach bywa mocno nieprzyjemny, to jeszcze dzięki takim sąsiadom stajesz się biernym palaczem i narażasz na całą gamę chorób. Na szczęście są sprytne metody aby z tym walczyć, poznasz je tutaj.

Spotkałeś się osobiście z którymś z tych zachowań? Masz na nie swoje sposoby?

22 sąsiadów, którzy stracili poczucie wstydu. Ich zachowanie budzi spore kontrowersje…

22 sąsiadów, których pomysły sprawiają, że rozważasz wyprowadzkę do samotnej, leśnej chaty

 

 

Wybrane dla Ciebie

21 przypadków designu, za który projektanci powinni się wstydzić do końca życia

Szczena opada, kiedy człowiek pomyśli, że ktoś mógł coś takiego zaprojektować i jeszcze wziąć za to, czasem niemałe, pieniądze. Są gusta i guściki, ale są też po prostu wtopy. Oto 21 przypadków designu, których autorzy powinni się mocno zarumienić widząc swoje „dzieło”. #1 Ale dlaczego? #2 Ktoś bardzo nie lubi dzieci #3 Strach wyjrzeć przez […]

Takie ujęcia zdarzają się raz na milion! 22 przypadkowo zrobione fotografie, które uwieczniają zaskakujące momenty

Niektórzy twierdzą, że zrobienie dobrego zdjęcia to kwestia talentu i pracy, ale czasem wystarczy odrobina szczęścia oraz wyczucie chwili. A nuż akurat coś wyjątkowego się wydarzy, gdy klikniemy spust aparatu. Oto kolekcja zupełnie niepowtarzalnych zdjęć #1 Niesamowite ujęcie zachodu słońca #2 Jakie długie nogi 😉 #3 Smacznego #4 Tęczowa psina #5 Dalej dziewczyno! #6 Nieśmiały […]

17 osób, którym czarny kot przebiegł przez drogę wiele razy i jeszcze pokazał im język

Jeśli myślisz, że masz za sobą zły dzień, pomyśl, że mogło być przecież jeszcze gorzej. A jeśli nie wierzysz, to może przekonają Cię poniższe zdjęcia, oni to dopiero mieli pecha! Oto osoby, które nie zaliczą tego dnia do udanych. #1 Może lepiej po prostu kupić nową szczoteczkę elektryczną? #2 Kiedy pomylisz szampon z kremem do […]

17 osób, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę i stawiają na dość dziwne elementy garderoby

Styl niejedno ma imię, a w sklepach można dostać wiele dość osobliwych ubrań, butów oraz dodatków. Są wśród nas odważne osoby, które z chęcią założą włochate adidasy, sweter z jajkiem sadzonym czy torebkę wyglądającą jak bagietka. Oni nie przejmują się opinią innych. 😉 1. Dla miłośników dżinsów polecamy denimowe majtki 😉 2. Cieplutka maska w […]

21 seniorów na froncie walk z nowymi technologiami i nieznanymi im przedmiotami

Dla seniorów wszelka elektronika, telefony komórkowe czy sprzęty ułatwiające sprzątanie to nie do końca poznana dziedzina. Oni starają się wyjść naprzeciw nowym technologiom i próbują rozgryźć jak właściwie funkcjonują smartfony, laptopy czy roboty kuchenne. Ich zmagania są czasami bardzo komiczne. 😉 1. Kiedy Twój tata używa czytnik e-booków jako zakładkę do książek 2. Kiedy babcia […]

21 dowodów na to, że nie wszyscy mają smykałkę do remontów. To dziwne rozwiązania budowlane

Inspektorzy nadzoru budowlanego w kontrolowanych przez siebie budynkach widują wiele dziwnych rozwiązań. Właściciele domów uwielbiają stosować półśrodki i rzadko uciekają się do solidnych napraw i generalnych remontów. 1. Włącznik światła i wieszak w jednym 2. Łazienka dobrze zabezpieczona 3. Lampa wychyla klosze zza balustrady 4. Otwieranie drzwi nie może być prostym zajęciem 5. Drzwi dla […]