×

Masz tylko 5 sekund! Odpowiedź na pytanie zdradzi wiele o Twojej osobowości

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co o tobie mówią twoje oczy? Nie chodzi mi tutaj o to jak wyglądają, lecz o to jak postrzegasz świat i otaczającą Cię rzeczywistość. Każdy człowiek ma swój odrębny sposób patrzenia na rzeczy, a to oznacza, że w ten sposób możemy dowiedzieć się czegoś o swojej osobowości. Dzięki tej zagadce możesz odnaleźć ciekawe informacje dotyczące jaką osobą jesteś.

Spójrz na poniższe zdjęcie przez 5 sekund i policz ile koni widzisz. Po podjęciu decyzji zjedź na niżej i dowiedz się więcej na temat samego siebie! Pamiętaj, nie oszukuj!

tapoos.com

Jeśli widziałeś jednego konia

Świadczy to o tym, że jesteś osobą, która zawsze liczy na nagrody i bierze pod uwagę tylko najlepsze opcje. Nie lubisz długo zajmować się jedną rzeczą, a przez to jesteś czasami uważany za osobę, która pochopnie podejmuje decyzję. Jesteś osobą, która rzadko kiedy myśli filozoficznie, wolisz patrzeć na świat realnie. Twoją dużą zaletą są umiejętności zarządzania – potrafisz dostrzec jakie rezultaty mogą przynieść konkretne działania. Musisz jednak pamiętać, że Twoje wyluzowane i zbyt pewne siebie zachowanie może drażnić innych – warto nad tym popracować.

Jeśli widziałeś 5 do 10 koni

To oznacza, że jesteś osobą, która stara się być perfekcyjna we wszystkim co robi. W przeciwieństwie do osób, które zobaczyły tylko największego konia, Ty zwracasz uwagę na szczegóły. Musisz być jednak ostrożny, czasami taka drobiazgowość może przynieść odwrotny efekt niż myślałeś. Mimo to nigdy się nie poddajesz, zawsze starasz się widzieć to co najlepsze. Twoją wadą jest pewność siebie i chaotyczne wykonywanie obowiązków. To sprowadza Cię do tego, że jesteś porywczy i oddalasz się od początkowych wyidealizowanych planów.

Jeśli widziałeś 11 lub więcej koni

Można pogratulować Ci spostrzegawczości! Dostrzegasz wszystko, nawet to czego nie zauważają inni ludzie. Nie zawodzisz ludzi i zawsze starasz się sprawdzić czy nie sprawiłeś problemu osobom, z którymi pracujesz. To sprawia, że zawsze starasz się sięgnąć po to co sobie zaplanujesz, a czasami nawet i po więcej! Bez problemu potrafisz dotrzymać obietnicy i wywiązać się z obowiązków. Z drugiej strony, Twój perfekcjonizm może być Twoją wadą. Jeśli Twój plan od początku nie wygląda dobrze, szybko się poddajesz.

A Ty ile koni zauważyłeś?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij