×

Zwierzę, które zobaczyłeś jako pierwsze odzwierciedla Twój charakter

Na pewno nie raz, oglądając film spotkałeś się ze sceną kiedy psycholog pokazuje swojemu pacjentowi obrazek i każe opowiedzieć o skojarzeniach związanych z czarnymi plamami. Czasami zdarza się, że na zdjęciu widnieje kilka przedmiotów i pacjent musi powiedzieć co zauważy jako pierwsze.

Może wydaje się, że to nic nie znacząca zabawa, jednak takie badanie ma za zadanie sprawdzić jak działa nasza podświadomość. Dlatego teraz przez krótką chwilę spójrz na poniższy obrazek i odpowiedz na pytanie: Jakie zwierze zauważysz jako pierwsze?

#1 Motyl

To symbol który najczęściej kojarzony jest z pięknem i zmianami. Motyl przepoczwarza się ze szpetnej larwy w jedną z najelegantszych i delikatnych istot. Jeśli jako pierwsze zwierze zauważyłeś motyla oznacza to, że posiadasz takie same cechy. Łatwo przystosowujesz się do nowych sytuacji, potrafisz zmienić swoje plany w zależności od potrzeby i zrobisz wszystko, aby dane zadanie zostało wykonane. Czasami możesz uważać, że źle wyglądasz lub znaleźć swoje stare zdjęcia, których się wstydzisz (larwa) jednak dzięki pięknej duszy i dobremu sercu rozkwitasz niczym motyl.

#2 Orzeł

Dziki, wolny i gotowy na podróże w przestworzach – orzeł należy do jednych z najpotężniejszych i dumnych drapieżników. Jeśli najpierw zauważyłeś orła, to pokazuje, że jesteś jesteś skoncentrowany i prowadzisz swoje życie w wyznaczonym kierunku. Nigdy nie rezygnujesz z podejmowanych decyzji, a kiedy już zdecydujesz się na konkretny cel, nie boisz się upadku, lecz lecisz wysoko, poza zasięgiem innych.

#3 Pies

Lojalny, odważny, opiekuńczy i prawdziwie bezinteresowny – chyba każdy z nas wie jakie cechy kojarzą się z tym czworonogiem. Jeśli pies był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, możesz być pewny, że jesteś jedną z niewielu osób, które mają wszystkie wyżej wymienione cechy. Jesteś lojalny, ale zacięty, bezinteresowny i pełen miłości, a w tym samym czasie opiekuńczy i zabawny. Jesteś mieszanką najbardziej rzadkich i niesamowitych cech na świecie, dzięki czemu jesteś uwielbiany przez każdego, kto Cię poznał.

#4 Modliszka

Jest mistrzem zmysłów i cierpliwości. Modliszka może pozostać nieruchomo przez wiele godzin, w oczekiwaniu na swoją ofiarę, a następnie działa bez ostrzeżenia, aby ją upolować. Jeśli modliszka była pierwszym zwierzęciem jakie zauważyłeś, świadczy to twoich silnych instynktach. Twój wewnętrzny głos Cię prowadzi i ewidentnie starasz się nawiązać kontakt ze swoim pierwotnym ja. Starasz się zrozumieć siebie dzięki czemu często dostajesz to czego zapragniesz. Jesteś mistrzem w swojej dziedzinie i tak jak modliszka masz niezrównanego ducha walki.

#5 Wilk

Wiesz, że wilki żyją w watahach, ale tak naprawdę są samotnikami, często pojedynczo wędrującymi osobnikami, które nieustraszenie przemierzają wiele kilometrów. Jeśli wilk został zauważony przez Ciebie jako pierwsze stworzenie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś tak samo nieustraszony i groźny jak wilk. Jesteś samotnym wojownikiem, który zazwyczaj przebywa w stadzie. Będąc w tłumie Twoja osobowość zawsze się wyróżnia.

#6 Koń

Jeśli ogier był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, jesteś bardzo ambitną osobą. Dziki, wolny i surowy. Dążysz do osiągnięcia sukcesu i uwolnienia się od wszystkiego przed czym uciekasz. Nigdy nie oszukujesz, lecz ciężko pracujesz, a także nie unikasz momentów, w których musisz zawalczyć o swoje. Twoja osobowość jest taka sama jak u koni – uczciwy, pamiętliwy, dumny i waleczny.

#7 Krab

Twardy na zewnątrz, miękki od środka. Jeśli to właśnie krab był pierwszym zwierzęciem, które zauważyłeś, to oznacza, że tak samo jak kraby starasz się zachować pozory nieustraszonego, chociaż w środku jesteś wrażliwy. Kraby są znane ze swojej niezwykłej lojalności, kiedy o tym pomyślisz może okazać się, że ta cecha także pasuje do Twojej osobowości. Zawsze stawiasz potrzeby swoich bliskich przed własnymi i nigdy nie rozważałeś oszustwa lub zdrady osób, które Ci ufają.

#8 Kogut

Jeśli kogut był pierwszym stworzeniem, które zobaczyłeś, oznacza to, że Twoją główną cechą jest wytrwałość. Mimo wielu osób, koguty wcale nie są łagodne. Cechują się szybkością, inteligencją, wytrwałością. Pomimo małego ciała, koguty są uważane za okrutne stworzenia. Podobnie jak kogut, wyglądasz na osobę nieszkodliwą, lecz jeśli coś stanie Ci na przeszkodzie, zawalczysz o swoje.

#9 Gołębica

Gołębica jest jedną z najpiękniejszych istot, jest symbolem pokoju i wiecznej miłości. Jeśli to właśnie ją zauważyłeś jako pierwsze zwierze, prawdopodobnie cechujesz się mądrością i dobrocią. Jesteś spokojny, cierpliwy, opiekuńczy i w zgodzie ze sobą. Jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy do osiągnięcia w życiu (spokój wewnętrzny). Dla innych zawsze będziesz symbolem nadziei.

Jakie zwierze zauważyłeś jako pierwsze?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij