×

W tym roku nie kupuj dziecku zabawek pod Choinkę. Zafunduj mu znacznie lepszą rzecz

Święta to czas, w którym wszyscy obdarowują się prezentami. To miła tradycja, ale niestety często jest tak, że kiedy nasze dziecko dostanie prezent świąteczny, to jakiś czas później nudzi mu się on. Dlatego fajnym rozwiązaniem jest ofiarowanie mu nie przedmiotu a rzecz z którego wyniesie jakie doświadczenia.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, co może być takim doświadczeniem, to mam dla Was kilka podpowiedzi. Jestem pewna, że nie każdemu wszystkie się spodobają, ale mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego dziecka. 🙂

Christmas gifts / Новогодние подарки

#1 Gokarty

Wyjście na gokarty z pewnością najbardziej spodoba się młodym mężczyznom, ale sądzę, że i wśród dziewczynek znajdą się takie, które będą bardziej zainteresowane tą atrakcją o wiele bardziej, niż nową lalką.

#2 Paintball

Paintball będzie fantastycznym pomysłem na wspólnie spędzony czas z całą rodziną. Oczywiście nie możemy podarować takiego prezentu maluchom, ale starsze dzieciaki będą w siódmym niebie!

paintball

#3 Kino

Taka atrakcja przypadnie do gustu wszystkim dzieciom, które kochają oglądać kreskówki lub filmy familijne. Takie wyjście można wzbogacić też i w inne atrakcje.

#5 Mecz ukochanej drużyny sportowej

Taki prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu młodemu kibicowi. Przecież to fascynujące przeżycie widzieć na żywo swojego ulubionego zawodnika.

home depot center field

#5 Tunel aerodynamiczny

Które dziecko nie marzyły o tym, aby móc latać? Jestem pewna, że nie ma takiego, dlatego, spełnienie tego marzenia na pewno będzie lepsze od niejednego prezentu.

#6 Lekcje lub zajęcia

Rozwijanie hobby dla wielu dzieci okaże się wspanialszym prezentem niż nowa zabawka czy książka. Wykup swojemu dziecku prywatne lekcje lub zajęcia, które pomogą rozwijać mu jego pasje, np. taniec czy gra na gitarze.

Guitar

#7 Wymarzona wycieczka

Taka wycieczka z pewnością bardziej przypadnie dziecku do gustu niż niejeden piękny prezent i zapewni mu najpiękniejsze wspomnienia. Takie, których nigdy nie zapomni.

#8 Parku rozrywki lub muzeum bajek

Odwiedziny w takim miejscu z pewnością będą dla malucha fantastyczną frajdą. Zwłaszcza jeśli jest amatorem kina lub mocnych wrażeń.

#9 Wyjazd na narty

Wspólny wyjazd na narty z pewnością będzie dla naszego dziecka niezwykłą przygodą, która zostanie w jego pamięci na długo.

Ski....

Piękne wspomnienia są lepsze od najlepszego prezentu!

Może Cię zainteresować