13 genialnych żartów z okazji Prima Aprilis, których Twoi znajomi nie zapomną do końca życia

Jak co roku, 1. kwietnia obchodzimy Prima Aprilis. Jest to wyjątkowe święto, kiedy możemy spłatać swoim bliskim niezapomnianego psikusa.

Jeśli nie masz jeszcze żadnych pomysłów, mamy coś dla Ciebie. Oto lista z genialnymi żartami, które możesz wykorzystać.

Odkręć końcówkę prysznica i włóż do niej kostkę rosołową. Osoba, która będzie chciała skorzystać z prysznica, zaliczy rosołową kąpiel.

Odetnij kawałek banknotu i doklej do niego śmieszną wiadomość. Następnie ukryj banknot tak, aby jego końcówka wystawała z książki, szafki, czy magazynu. Twój znajomy widząc banknot pomyśli, że znalazł pieniądze. Niezły kawał z okazji Prima Aprilis.

Jeśli osoba, której chcesz zrobić psikus uwielbia słodycze, koniecznie wykorzystaj pomysł z wybuchowym ciastem. Wszystko czego będziesz potrzebować w tym przypadku to: balon, taśma klejąca i bita śmietana. Tort z niespodzianką na pewno go zaskoczy.

Choć mogłoby się wydawać, że trudno pomylić jabłko z cebulą, po wykorzystaniu tego triku, możesz zrobić komuś niezły kawał. Szczegółowa instrukcja już na Ciebie czeka.

Chcesz zrobić niezapomniany kawał swojemu koledze z biura? Jeśli tak, wykorzystaj jego biurko i w jednej z szuflad przygotuj domowej roboty akwarium. Wystarczy, że owiniesz ją wodoodporną folią i wrzuć do niej kilka kamieni i małe zabawki.

Pączki – kto ich nie lubi? Słodkie pyszności mogą przydać się również do przygotowania żartu z okazji Prima Aprilis. Wystarczy, że napełnisz je nadzieniem z majonezu i poczęstujesz swoich bliskich. Tych wyjątkowych pączków nie zapomną do końca życia.

Podaruj swojemu koledze puszkę coli, której nie będzie mógł otworzyć. Wystarczy, że obrócisz języczek w puszce, a kawał będzie gotowy. Ciekawe po jakim czasie Twój znajomy zrozumie co się dzieje.

Wystarczy plakat lub duże zdjęcie ze sceną z horroru, aby sprawić, że Twoi bliscy na długo nie zapomną tegorocznego kawału z okazji Prima Aprilis. Wystarczy, że umieścisz je na suficie i poczekasz na reakcje innych.

Ten dowcip wymaga sporo zachodu, ale uwierz mi, naprawdę warto. Mina Twojego kolegi będzie bezcenna.

Jeśli Twój sąsiad ma niezabezpieczoną hasłem drukarkę bezprzewodową, wyślij do druku specjalną wiadomość, tak jakby jej nadawcą była sama drukarka. Efekt totalnego zaskoczenia gwarantowany!