×

Najlepszy sposób na wyczyszczenie brudnej patelni. Koniec z zaschniętym tłuszczem

Każdy z nas lubi dobrze przygotowane i smaczne posiłki, jednak nikt nie lubi gdy na patelni pozostaje spalony i śmierdzący tłuszcz, którego trudno się pozbyć. Kilkugodzinne namaczanie naczynia czy szorowanie może tylko zdenerwować lub zniszczyć patelnię.

Jak więc dobrze rozprawić się z zaschniętym tłuszczem?

amazon.com

Pewnie zastanawiasz się czy istnieje prostszy sposób na poradzenie sobie z brudem znajdującym się na patelni. Czy istnieje sprawdzony trik a może jakiś przedmiot, który sprawi, że patelnia będzie wyglądać jak nowa?

Przedstawiamy: zestaw dwóch poliwęglowych skrobaczek do patelni, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozprawić się z brudem i nie porysować naczynia

youtube.comamazon.com

Ten przedmiot oryginalnie został zaprojektowany do czyszczenia patelni, ale możesz go używać także do wyczyszczenia grilla, łazienki, płytek w garażu i wielu innych miejscach! Za komplet dwóch sztuk zapłacimy niecałe 20 zl – to chyba nie dużo jeśli pomyślisz ile czasu zaoszczędzisz na sprzątaniu brudnych garnków!

youtube.com

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować