×

17 nieoczekiwanych zdjęć, które ludzie znaleźli w swoich telefonach, a sami ich nie zrobili

Każdy zna tę niezręczną i lekko przerażającą sytuację, gdy nie możemy znaleźć telefonu. Być może ze względu na ciężki dzień w pracy zapomnieliśmy gdzie go odłożyliśmy, a może wypiliśmy zbyt dużo drinków i nasz smartfon został w nieznanym nam miejscu.

Niezależnie od przyczyny, ważne aby komórka jak najszybciej się znalazła! Czasami trafimy na uczciwego znalazcę, który może nas pozytywnie zaskoczyć. Jeszcze większe zdziwienie następuje, gdy w naszym telefonie pojawiają się fotografie, niewykonane przez nas! Oto galeria śmiesznych zdjęć, które znalazły się w galeriach osób, które zgubiły swoje komórki.

#1 „Po szalonej nocy nic nie pamiętałem, więc postanowiłem sprawdzić swój telefon czy przypadkiem nie zrobiłem zdjęć, które przypomniałyby mi co się działo. Okazuje się, że do domu odwiozła mnie policja, a na dowód tego wszystkiego funkcjonariusze zrobili sobie ze mną zdjęcie”

#2 „Zgubiłem mój telefon, a po kilku godzinach znalazłem go w kurniku z takim zdjęciem”

#3 „Zostawiłem swój telefon kiedy grałem w piłkę. Kiedy po nią pobiegłem i wróciłem na miejsce w galerii pojawiło się takie zdjęcie”

#4 „W noc sylwestrową moja koleżanka zostawiła swoją torebkę w Uberze. Kiedy na drugi dzień ją odzyskała, znalazła w telefonie dość interesujące fotki”

#5 „Wczoraj byłem na parasailingu i poprosiłem kapitana łódki, aby zrobił mi zdjęcie. Później znalazłem taką fotkę”

#6 „Podczas szalonej nocy w Las Vegas mój znajomy się od nas oddzielił. Nad ranem zdołał wrócić do naszego pokoju, i trzymając w ręku telefon, padł na łóżko. Kiedy wybudziłem jego smartfon wyświetliło się to zdjęcie”

[/caption]

#7 „Mój telefon robi zdjęcie za każdym razem gdy ktoś źle wpisze kod. Nad ranem obudziłem się z takim zdjęciem”

#8 „Mój kolega z pracy miał mieć usuwanego zęba. Przed zabiegiem powiedział dentyście, że może mu zrobić śmieszne zdjęcie, gdy będzie pod narkozą. Gdy się wybudził zobaczył to”

#9 „Właśnie dostałam takie zdjęcie od mojego męża (to ten po prawej stronie). Tego drugiego typka nawet nie znam”

#10 „Wczoraj zostawiłam swój telefon na schodach. Moja babcia i ciotka szybko dowiedziały się jak się robi zdjęcia”

#11 „Byłem w bibliotece i nagle zasnąłem. Jakiś przypadkowy koleś wziął mój telefon i zrobił nam selfie. Nawet o tym nie wiedziałem, aż do chwili gdy się obudziłem”

#12 „Długo nie mogłem rozgryźć dlaczego moje spodnie mają wyciętą dziurę, aż po imprezie znalazłem to zdjęcie”

#13 „Na imprezie trochę urwał mi się film. Kiedy w końcu odzyskałem przytomność znalazłem w telefonie taką fotkę. Nie mam pojęcia kim jest ten koleś”

#14 „W styczniu 2013 roku mój telefon w tajemniczych okolicznościach zniknął i wpadł w ręce faceta z nieźle zakręconym wąsem. Dzięki aplikacji Apple i kilku trikom, udało mi się odzyskać wszystkie jego zdjęcia z mojego telefonu. Oto jego selfie oraz te ponownie uchwycone – tym razem przeze mnie”

#15 „Nasza trójka pracuje w barze. Po zamknięciu (o 4 rano) wyszliśmy i zobaczyliśmy tego faceta. Śpiącego, z opuszczonymi spodniami. Zrobiliśmy takie zdjęcie, a następnie oddaliśmy mu telefon. (Oczywiście także go obudziliśmy i zamówiliśmy mu taksówkę)”

#16 „Mój znajomy zgubił spodnie wraz z telefonem w kieszeni. Kiedy odzyskał swoje rzeczy, na telefonie miał ustawioną taką tapetę”

#17 „Zostawiłem swój telefon w barze i podejrzewam, że ta dobra dusza ze zdjęcia jest osobą, która po kilku godzinach mi go zwróciła. Oczywiście, zostawiła po sobie ciekawą pamiątkę”

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

23 specjalnie edytowanych zdjęć, jakie zatroskanej mamie wysyła dowcipny tata ich córeczki

Rodzicielstwo nie zawsze trzeba traktować śmiertelnie poważnie. Czasami warto spojrzeć na dziecko trochę pod innym kątem i zdecydować się na wprowadzenie do swojego życia potężnej dawki humoru. Kenny Deuss mieszka w Antwerpii (Belgia). Ponad rok temu został ojcem. Kiedy opiekował się w domu swoją córką, jego partnerka wykazywała się dużą troskliwością oraz pragnęła widzieć jak […]

21 dziwnych zdjęć, które udowadniają, że perspektywa jest lepsza od Photoshopa

Znasz powiedzenie, że „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”? To właśnie odpowiedni kąt sprawia, że widzimy niektóre rzeczy zupełnie inaczej niż wyglądają w rzeczywistości! Oto galeria naprawdę ciekawych i śmiesznych zdjęć ukazanych z nieco innej perspektywy. #1 To pies czy Minionek? #2 Przy słoniach możemy poczuć się naprawde malutcy #3 Zdjęcia z drona są naprawdę […]

Śmiech to najlepsze lekarstwo. 17 fantastycznych medyków, którzy mają olbrzymie poczucie humoru

Niektórzy lekarze mają dużo dystansu do wykonywanego przez siebie zawodu i charakteryzują się specyficznym poczuciem humoru. A jak wiadomo, odrobina śmiechu pomoże zmniejszyć stres i sprawi, że pacjenci będą mniej zdenerwowani przed czekającym ich zabiegiem. Obejrzyj galerię i przekonaj się, że w świecie medyków żarty są na porządku dziennym. 😉 1. Lekarka, która została królową […]

Parkowanie nie jest ich mocną stroną. 21 osób, które powinny mieć w aucie przycisk „RESET”

Parkowanie to jeden z trudniejszych manewrów. Jednakże niektórzy świadomie utrudniają życie innym kierowcom i zwykle dostają odpowiednią „nagrodę”. #1 W pobliżu zaparkowanych pojazdów wybuchł pożar i temperatura była tak olbrzymia, że stopiła plastikowe elementy #2 Producent mówił o „zwierzęcym przyciąganiu”, ale myślałem o czymś innym… #3 Nigdy nie denerwuj pracowników miejskich zakładów utylizacyjnych. Nigdy! #4 […]

16 zdjęć, na których drugi plan kradnie całe show. Od tych fotografii trudno oderwać wzrok

Robiąc zdjęcia zawsze zwracamy uwagę na to co znajduje się na pierwszym planie, jednak czasami okazuje się, że przypadkowo tło kradnie całe show. To co dzieje się na drugim planie potrafi rozbawić, a czasami zawstydzić lub pokazać coś co trudno wytłumaczyć. Oto 16 zdjęć, które powinny dostać nagrodę za najbardziej nieoczekiwany drugi plan. Te fotografie […]

15 osób, które najprawdopodobniej są największymi szczęściarzami na Ziemi

Są osoby, które mogą powiedzieć, że mają szczęście. Kluczyki do samochodu nie wpadły im do studzienki, w warzywach znajdują drugie warzywo. Takie małe przyjemności potrafią czasami bardzo ucieszyć i sprawić, że nasz dzień od razu staje się lepszy. Oto 15 osób, do których los uśmiechnął się w odpowiednim momencie. #1 Ten ptak uratował kogoś przed […]