Przed wyjazdem na urlop zawsze powinieneś zrobić zdjęcie swojej kuchenki
×
Wirtualna Polska

Przed wyjazdem na urlop zawsze powinieneś zrobić zdjęcie swojej kuchenki

Podobno na świecie istnieją trzy typy ludzi: Ci którzy pamiętają o wyłączeniu kuchenki przed wyjazdem, Ci którzy jej nie wyłączyli oraz Ci, którzy nie pamiętają czy ją wyłączyli.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jeśli tak jak ja należysz do tej ostatniej grupy to koniecznie sprawdź jak można zaradzić temu problemowi

stove

Wielokrotnie wychodząc z domu nie pamiętam czy wyłączyłam prostownicę. Kiedyś z tego powodu musiałam wrócić z wesela do swojego mieszkania i sprawdzić czy na pewno urządzenie jest odłączone od prądu!

Na szczęście szybko nauczyłam się, że przed jakimkolwiek wyjazdem można zastosować bardzo prosty trik, dzięki któremu podczas urlopu nasza głowa będzie spokojna.

Wybierając się na wakacje zawsze warto użyć swojego telefonu, który przypomni Ci czy wyłączyłeś wszystkie urządzenia

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Ten trik dotyczy się nie tylko kuchenki gazowej, ale także prostownicy, suszarki, telewizora oraz wszystkich urządzeń, które masz w domu. Kiedy skończysz korzystać z danego urządzenia, po prostu chwyć za telefon i zrób zdjęcie wyłączonej kuchence. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kiedy wrócisz z wakacji Twój dom dalej będzie znajdował się w nienaruszonym stanie.

Wiem, wiem, pewnie myślisz, że ta sztuczka jest banalnie prosta i to właśnie jest w niej najpiękniejsze! W dzisiejszych czasach praktycznie każdy ma w swoim telefonie aparat, a komórkę zawsze bierzemy ze sobą, dlatego też lepiej po wyłączeniu kuchenki zrobić fotkę i spokojnie odpoczywać na wymarzonych wakacjach.

Jeśli myślisz, że trik ze zdjęciem jest tylko dla zapominalskich osób to jesteś w błędzie

Nawet jeśli zaliczasz się do grona osób, które mają dobrą pamięć, możesz skorzystać z triku i zrobić zdjęcie swoich kosztowności. Wierz lub nie, złodzieje nie zawsze kradną wszystko, pozostawiając Twój dom pustym. Taka taktyka często sprawia, zwłaszcza gdy masz wiele cennych rzeczy i nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jedna lub dwie z nich właśnie się zgubiły. Jeśli robisz zdjęcia swojego pudełka z biżuterią, sejfu lub innych miejsc po powrocie będziesz mógł sprawdzić czy na pewno niczego nie brakuje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować