×

Sprawdzone sposoby modelek na śnieżnobiały uśmiech. Bez kosztownych zabiegów!

Nic nie prezentuje się lepiej niż perłowo-białe zęby i zdrowe dziąsła, jednak nasz uśmiech nie zawsze prezentuje się tak doskonale jakbyśmy tego chcieli. Z takimi problemami nie borykają się modelki, których piękny wygląd to część pracy.

Warto wiedzieć, że plamy lamy na zębach szybko i łatwo można usunąć, nadal pozostaje problem dziąseł. Dobrą wiadomością jest jednak to, że w domu możecie zadbać zarówno o dziąsła jak i biel waszych zębów. Najważniejsza jest systematyczność, a oto kilka sposobów, które pozwolą wam uzyskać piękny uśmiech.

Oto porady modelek, dzięki którym, będziesz mieć biały i zdrowy uśmiech:

Rzuć palenie

smokes.

Pomijając względy zdrowotne, palenie przede wszystkim powoduje przeprawienia na zębach. Jeśli naprawdę marzysz o pięknym uśmiechu, masz kolejną motywację, by zrezygnować z nałogu.

Nie myj zębów zaraz po posiłku

Brushing

Pewnie będziecie zaskoczeni, ale mycie zębów natychmiast po posiłku może osłabić a nawet uszkodzić szkliwo.

Pij wodę

Fitness woman drink water

Woda pomaga pozbyć się toksyn, sami więc widzicie, że bardzo ważne jest regularne nawadnianie organizmu.

Aloes

Aloe Vera HDR 18

Aloes ma działanie wybielające i łagodzące. Wystarczy umieścić go w jamie ustnej lub zmieszać z wodą i płukać jamę ustną. W krótkim czasie zauważycie efekty.

Pamiętaj o nici dentystycznej

Flossing

Aby usunąć wszystkie bakterie z jamy ustnej, nie obędzie się bez nici. Wysiłek jest naprawdę niewielki, a rezultat z pewnością zachwyci.

Zrezygnuj ze śmieciowego jedzenia

red

Nie tylko zyska na tym twoje zdrowie i figura, ale także jama usta. Niezdrowe jedzenie pomaga rozmnażać się bakterią, co powoduje nieprzyjemny zapach z ust i może doprowadzić do wielu infekcji.

Olej cytrynowy

Lemon essential oil

Dodaj kilka kropli oleju cytrynowego i regularnie używaj do płukania jamy ustnej. Ten sposób pomoże zapobiec cofaniu się dziąseł, dzięki zdolności do symulacji tkanki i jej rozrostu.

Ocet różany

Płukaj nim usta, by wzmocnić dziąsła. Ocet różany z łatwością można przygotować w domu. Umyte i osuszone płatki dodaj do białego octu i zamknij w słoiku. Postaw go w nasłonecznionym miejscu na miesiąc i gotowe.

Może Cię zainteresować

zamknij