×

Domowy przepis na maseczkę, dzięki której Twoje włosy będą rosły w błyskawicznym tempie!

Wiele dziewczyn marzy o pięknych i długich włosach, ale tempo w jakim rosną sprawia, że słowo „długie” staje się pojęciem abstrakcyjnym. Jednak ta dziewczyna ma sekret, który został przekazany z pokolenia na pokolenie, a teraz postanowiła podzielić się nim z nami.

Włosy blogerki rosną zdumiewająco szybko, a wszystko dzięki kilku składnikom, których używa w ich pielęgnacji. Jak sama mówi, ten sposób przekazała jej mama, która wie to od swojej mamy. Wszystko z naturalnych składników, które można znaleźć dosłownie wszędzie, a stosowanie jest banalnie proste! Teraz i ty możesz spróbować, a upragniona długość twoich włosów to kwestia kliku tygodni!

Do przygotowania mikstury potrzebujesz:

  • Olej kokosowy
  • Olej rycynowy
  • Kapsułki witaminy E
  • Liście aloesu

Zacznij od nacięcia liścia aloesu i przecięcia go na pół.

wlosy-4

Gdy już dostaniesz się do żelowego wnętrza, wetrzyj go w skórę głowy. Żel możesz również wcierać w głowę palcami.

wlosy-5

W misce wymieszaj łyżeczkę oleju rycynowego z dwiema łyżeczkami oleju kokosowego i przebitą kapsułką witaminy E. Miseczkę z wymieszanymi składnikami włóż to większej miski wypełnionej ciepłą wodą, by podgrzać mieszankę. Trzymaj z dala od ognia i mikrofalówki!

wlosy-2

Po około 5 minutach magiczna mieszanka powinna być gotowa. Nabierz odrobinę olejku na palce i wcieraj w skórę głowy. Upewnij się, że cała głowa pokryta jest miksturą.

wlosy-3

Na koniec, masuj skórę głowy przez około 2-3 minuty, by pobudzić ukrwienie, a następnie spleć włosy w ciasny warkocz. Z taką fryzurą połóż się spać, a rano normalnie umyj włosy. Resztę mikstury przelej do butelki. Zabieg powtarzaj 4 razy w tygodniu.

wlosy-6

Po kilku tygodniach ciesz się efektami!

wlosy-1

Jakie są wasze sposoby, by włosy rosły szybciej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach i pochwalcie się efektami!

Może Cię zainteresować

zamknij