×

Koniec z pracą w chłodnym biurze! 6 trików sprawi, że szybko zagrzejesz się w pracy

Dni stają się coraz chłodniejsze, a to oznacza, że temperatura spada nie tylko na zewnątrz, ale także w wielu budynkach. Jeśli pracujesz w biurze, w którym jeszcze nie działają kaloryfery lub nie ma sprawnego ogrzewania pewnie zastanawiasz się co zrobić, aby nie zamarznąć. Zimowe powietrze sprawia, że można stracić ochotę do pracy dlatego aby tego uniknąć mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji!

Praca w bardzo zimnym pomieszczeniu sprawia, że nasz organizm nie skupia się na obowiązkach lecz ciągle szuka sposobu na ogrzanie się

via GIPHY

Najczęściej marzną nam stopy oraz dłonie, dlatego warto zapatrzyć się w pracy w ciepłą parę kapci

amazon.com

Zwykłe pantofle mogą nie wystarczyć, zadbaj o to aby miały one grubą podeszwę i były wykonane z przyjemnego, miękkiego materiału, który ogrzeje zmarznięte stopy. Na rynku jest dostępnych wiele modeli dlatego możesz rozważyć kupno tych z wtyczką USB i cieplnymi padami.

Siedzenie w rękawiczkach w biurze może wyglądać dziwnie, ale jest inny sposób by Twoje dłonie nie zmarły

shared.com

Przytulna i miękka rękawica, która łączy się z komputerem przez USB, sprawia że Twoje dłonie wciąż będą ciepłe, gdy Ty korzystasz z myszki. Podkładka nie utrudnia ruchów urządzenia, a w ciepłych miesiącach można odczepić futrzany kokon.

Gdyby jednak te dwie propozycje nie wystarczały warto zadbać o ciepły i elegancki koc, przypominający bluzę

amazon.com

Ten polarowy koc jest wszechstronny i wygodny. Niezależnie od tego, czy jesteś zajęty pracą w biurze czy też spędzasz czas wolny w domu – dzięki niemu zawsze będzie ci ciepło. Bluzo – koc jest podłączony do kontrolera, który ma trzy ustawienia grzania, dzięki temu możesz kontrolować jak bardzo chcesz, żeby było Ci ciepło.

W drodze do pracy także możesz zadbać by było Ci ciepło!

amazon.com

Obecnie wiele samochodów ma podgrzewane siedzenia, jednak nie każdy może sobie pozwolić na taki komfort. Mimo to można temu zaradzić dzięki specjalnej poduszce grzewczej. Bezprzewodowa poduszka ma wyciągane wkłady, które można chłodzić lub ogrzewać, dodatkowo można ją zabrać wszędzie i korzystać nie tylko w aucie, ale także w domu czy biurze!

Nie zapominaj też o ogrzewaniu swojego organizmu od wewnątrz

unsplash.com

Warto zaopatrzyć się w duży kubek i sporą ilość smakowych herbat. Ciepłe napoje sprawią, że rozgrzejesz całe ciało od środka, a przy tym nawodnisz organizm!

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz polegać na farelce, która wydmucha zimne powietrze i ogrzeje Cię ciepłym powiewem

amazon.com

Dobrze porozmawiać z szefem o kupnie małej farelki, która zmieści się przy biurku, jest cicha i szybko nagrzeje pomieszczenie, a przy tym nie zakłóci pracy współpracowników.

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować