Istnieje Złota Karta, która gwarantuje darmowe jedzenie w McDonald’s. Każdy może ją otrzymać!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o darmowych Big Mac’ach lub nuggetsach? Jeśli Twoim ulubionym posiłkiem są dania z najbardziej znanego fast fooda, to ucieszy Cię wiadomość, że McDonald’s oferuje swoim klientom Złotą Kartę, która upoważnia do dożywotniego odbioru darmowego jedzenia!

Restauracja McDonald’s często dostarcza swoim klientom kupony promocyjne oraz Bonifikarty, niestety obydwie oferty mają swój termin ważności

Do niedawna o Złotej Karcie wiedzieli tylko nieliczni

Do tej pory było o niej cicho, a jej właścicielami była garstka celebrytów (ma ją m.in. Billy Gates). Może się wydawać, że Złote Karty są jak ekskluzywny klub, do którego nie każdy może dostać zaproszenie. Okazuje się, że także zwykły obywatel, może ją otrzymać! Jednak nie jest to takie proste jak myślisz.

O wręczeniu Złotej Karty decyduje każdy właściciel franczyzy, a nie sama restauracja McDonald’s. Pracownicy firmy informują, że jednostki mogą wręczyć indywidualną, imienną kartę lojalnościową, która upoważnia do dożywotniego spożywania posiłków w fast foodzie. Wszystko co trzeba zrobić to… zostać lokalnym superbohaterem!

Istnieje Złota Karta, która gwarantuje darmowe jedzenie w McDonald’s. Każdy może ją otrzymać!Udostępnij

Nie musisz ubierać peleryny jak Superman czy maski jak Batman. Wystarczy, że wykażesz się ludzkim zachowaniem i pomożesz drugiej osobie. Ludzką twarz pokazał w 2013 roku, w Ohio, Charles Ramsey, który zostawił swoją, na wpół zjedzoną kanapkę Big Mac i udał się na ratunek trzem kobietom, które próbowano uprowadzić.

Za swoje bohaterskie zachowanie mężczyzna został nagrodzony przez właściciela placówki restauracyjnej, w której podczas całego zdarzenia siedział Charles. Z kolei w innym mieście w Stanach, McDonalds podarował Złotą Kartę swojej najstarszej klientce Nadine Baum. Kobieta otrzymała ją jako prezent na swoje 100. urodziny.

via GIPHY

Niestety, w Polsce nie było jeszcze przypadku, aby ktoś otrzymał kartę, która umożliwiałaby otrzymanie nielimitowanej ilości kanapek, jednak warto mieć na uwadze, to że dobro zawsze wraca – czasami w postaci darmowych frytek i Big Mac’ów ;).