Zmywacz do paznokci z Biedronki poradzi sobie nawet z hybrydą. Kosztuje tylko 7 zł!

Każda kobieta ceni sobie zadbane paznokcie i wygląd swoich dłoni. Idealny manicure trzeba jednak zmyć po kilku dniach lub tygodniach i w takich sytuacjach przydaje się naprawdę dobry zmywacz. Jak się okazuje w znanym sklepie Biedronka można kupić produkt tak silny, że poradzi sobie nawet z lakierem hybrydowym!

Skuteczny zmywacz do paznokci za mniej niż 10 zł?

Lubię urodowe perełki, które są tanie i skuteczne, dlatego też gdy dowiedziałam się o zmywaczu Be Beauty Care od razu wiedziałam, że należy podzielić się tą informacją z resztą kobiet! Pierwszą wzmiankę o tym zmywaczu znalazłam na portalu Ofeminin.

wizaz.com

Okazuje się, że zmywacz z pompką kosztuje niecałe 7 zł za opakowanie o pojemności 200 ml, ale jest tak dobry że bez problemu poradzi sobie z lakierem tradycyjnym, a także tym hybrydowym! Ważny jest fakt, że przy zmywaniu, produkt nie niszczy paznokci, a to wszystko dzięki zawartej w składzie lanolinie i trawie cytrynowej.

Zmywacz jest tak skuteczny ze względu na aceton, bez którego usunięcie hybrydy byłoby niemożliwe, jednak jest delikatny z powodu wspomnianej lanoliny i olejku z trawy cytrynowej, które wzmacniają paznokcie i zapobiegają ich wysuszeniu.

ofeminin.com

Dodatkowym plusem zmywacza jest wygodne opakowanie oraz dozowanie produktu – dzięki pompce produkt nie wyleje się, a na wacik umieścisz tylko tyle kosmetyku ile potrzebujesz. Na odwrocie znajduje się również sposób użycia zmywacza, dlatego jeśli obawiasz się że popełnisz jakiś błąd w usuwaniu hybdrydy, dzięki instrukcji wszystko przebiegnie prawidłowo.

Co myślisz o takim usuwaniu lakieru hybrydowego? Skupisz się na ten produkt?

Źródło: ofeminin.pl | Fotografie: youtube.com