NewsyZa to ludzie kochają Keanu Reevesa. Fakty, które czynią go wyjątkowym

Za to ludzie kochają Keanu Reevesa. Fakty, które czynią go wyjątkowym

Za to ludzie kochają Keanu Reevesa. Fakty, które czynią go wyjątkowym
Manuel
25.09.2022 16:23

Keanu Reeves jest uwielbiany przez wielu ludzi nie tylko za to, że jest świetnym aktorem, ale również dlatego, jakim jest człowiekiem. A co najmniej parę rzeczy go bardzo pozytywnie wyróżnia.

Oto rzeczy, za które ludzie uwielbiają Keanu.

#1 Udziela się na rzecz wielu organizacji charytatywnych, ale nigdy się tym nie chwali

pinterest
pinterest

Od lat przekazuje miliony na szpitale dziecięce i kilka fundacji zajmujących się walką z rakiem. Poza tym aktor wspiera wiele różnych organizacji charytatywnych, w których stara się pomóc w poprawie jakości życia dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, a także finansuje tak ważne cele, jak twórczość artystyczna, edukacja, walka z głodem wśród dzieci oraz wspieranie praw człowieka i zwierząt.

#2 Pomaga napotykanym ludziom i traktuje ich zawsze z szacunkiem

pinterest
pinterest

"Przyjaciel mojej rodziny buduje plany filmowe. Nie projektuje ich, jest jednym z tych biednych kolesi, którzy je bardzo dosłownie budują. W każdym razie pracował na planie Matrixa, a Keanu dowiedział się o jego kłopotach rodzinnych i dał mu 20 000 dolarów premii świątecznej, żeby mu pomóc. Był też jedną z niewielu osób na planie, która naprawdę chciała znać imiona ludzi, witała się z nimi i rozmawiała z nimi jakby byli mu równi, a nie niżej od niego" - kahi.

#3 Szanuje przestrzeń osobistą ludzi, którzy proszą go o zdjęcie

pinterest
pinterest

Fani zauważyli, że Keanu stara się nie obejmować fizycznie osób, które proszą go o wspólne zdjęcie. Po prostu kładzie rękę za nimi i pozwala jej zawisnąć, niczego nie dotykając.

#4 Potrafi zrobić wrażenie na kobietach

pinterest
pinterest

"Moja przyjaciółka opowiadała mi, że pewnego razu utknęła na poboczu autostrady pod Los Angeles, gdy zepsuł się jej samochód. Nie miała telefonu komórkowego (to było zanim większość ludzi miała telefony komórkowe) i nie miała jak wezwać pomocy. Wtedy zatrzymało się czarne porsche i jak można się domyślić, był to Keanu. Próbował pomóc jej uruchomić samochód, a kiedy to nie zadziałało, zadzwonił po pomoc drogową. Gdy odholowali jej samochód, zaproponował jej, że odwiezie ją do domu. Zrobił dodatkowych 80 kilometrów tylko po to, aby odwieźć ją do domu. Powiedziała mi, że miała nadzieję, że ją poderwie, ale nie zrobił tego, był po prostu dżentelmenem, podrzucił ją do jej domu, dał jej swój numer telefonu i powiedział, żeby do niego zadzwoniła, gdyby potrzebowała dalszej pomocy" - lovemyax.

#5 Jest prawdziwym dżentelmenem także w zwykłym życiu

#6 Keanu dba o ludzi, z którymi pracuje

pinterest
pinterest

"Pod koniec lat 90. dostałem swoją pierwszą pracę jako asystent projektanta rekwizytów na planie filmu "Reakcja łańcuchowa". Przez kilka ostatnich tygodni kręcenia filmu Keanu codziennie zabierał nas na darmowe śniadanie i lunch. Od tamtej pory pracowałem na około 30 różnych planach filmowych i nigdy nie spotkałem aktora tak hojnego i przyjaznego jak on" - bo2dd2.

#7 Zawsze się stara, pomimo zmęczenia

pinterest
pinterest

"Byłam na wakacjach z rodziną w Paryżu i moja mama zobaczyła Keanu wchodzącego do pobliskiej przyczepy. Poszła i zapukała do drzwi przyczepy, ale wyszedł z niej inny mężczyzna. Powiedział, że pan Reeves miał długi dzień zdjęciowy i jest bardzo zmęczony. Wtedy Keanu wyszedł i powiedział: "Nie, nie, w porządku, zawsze miło zobaczyć przyjazne twarze". A potem zapytał w najspokojniejszy sposób - "Jak tam jet lag?" (jet lag - zmiana strefy czasowej). Był dla nas niesamowicie miły i przystępny, zrobił nam wspólne zdjęcie, a nawet podpisał przypadkową hotelową kartkę dla nas." - JustinLennox

#8 Dba o swoich fanów

Ed Solomon/twitter
Ed Solomon/twitter

"Wczoraj ktoś postawił tę tabliczkę na trawniku w drodze na plan zdjęciowy. Keanu wyskoczył z samochodu i zrobił to"

#9 Jest przywódczy i opiekuńczy

pinterest
pinterest

W grudniu 2019 r. aktor leciał z San Francisco do Los Angeles, ale jego samolot awaryjnie lądował na lotnisku w Bakersfield w Kalifornii. Lądowanie było spowodowane problemem mechanicznym. Podczas gdy to się działo, ludziom udało się sfilmować Keanu rozmawiającego z członkiem personelu, a następnie przejmującego inicjatywę w pomaganiu pasażerom. Później pasażerowie i Keanu siedzieli w busie, gdzie Keanu zabawiał ich rozmową.

#10 Zawsze miły dla innych

pinterest
pinterest

"Keanu Reeves i ja siedzieliśmy naprzeciwko siebie na pustym dworcu kolejowym przez około godzinę, zanim nasz pociąg w końcu przyjechał. Przez cały czas nic nie powiedzieliśmy. Gdy wsiadaliśmy do pociągu, powiedział: "Miło się z tobą rozmawiało" - Christopher Perkins

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także