PoradyLajfhaki14 kreatywnych niespodzianek na Walentynki. Twoja druga połowa zapamięta je na długo!

14 kreatywnych niespodzianek na Walentynki. Twoja druga połowa zapamięta je na długo!

14 kreatywnych niespodzianek na Walentynki. Twoja druga połowa zapamięta je na długo!

12.02.2020 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Walentynki zawsze skłaniają do zaplanowania wspólnie spędzonego czasu z ukochaną osobą. Pomysły można mnożyć w nieskończoność. Może warto czasami po prostu pobyć ze sobą, czasami może chce się w końcu zrealizować wspólny wyjazd...

Może poniższe propozycje przypadną Wam do gustu :)

#1 Wspólne śniadanie

Zaserwuj ukochanej osobie wyjątkowe śniadanie. Niby banalne, ale kto zaprzeczy, że wspólne śniadania mają swój niepowtarzalny urok?

pinterest.com
pinterest.com

#2 Album

Może Walentynki są dobrym dniem, żeby usiąść i zebrać wszystkie wspólne Wasze zdjęcia? Miło będzie powspominać chwile spędzone razem, przypomnieć sobie miłe chwile i smieszne sytuacje. Stwórzcie razem fotoksiążkę, zaplanujcie każdą jej stronę i skorzystajcie z jednej z wielu firm oferujących ich wydruk.

pinterest.com
pinterest.com

#3 Spacer

Wyjście w swoim mieście na spacer do miejsc, które dawno chcieliście zobaczyć, ale... zawsze brakuje czasu, to też może być dobry pomysł przy okazji Walentynek. Może z listy "kiedyś tam pójdziemy" wykreślicie w końcu jakąś pozycję :)

pinterest.com
pinterest.com

#4 Wspólne pieczenie

Czy zamiast iść na ciasto i deser próbowaliście kiedyś razem coś upiec? Wspólna praca w kuchni może przynieść wiele radości, zwłaszcza w Walentynki, kiedy do wszystkiego dodajemy szczyptę miłości...

pinterest.com
pinterest.com

#5 Randka

A może iść na randkę, ale do miejsca, gdzie byliście na pierwszej randce? Jeżeli macie taką mozliwość, skorzystajcie z tego. Może nawet zamówiecie te same dania co wtedy :)

pinterest.com
pinterest.com

#6 Wspólny weekendowy wyjazd

Kto nie marzy o kilku dniach spędzonych razem. Może właśnie jest to ta właściwa okazja, aby pojechać razem na wycieczkę w urocze miejsce.

pinterest.com
pinterest.com

#7 SPA

Obecnie SPA mają szeroki wachlarz zabiegów dla par. Może warto odprężyć się na walentynki w jednym z takich miejsc?

pinterest.com
pinterest.com

#8 Maraton filmowy

Macie swoje ulubione filmy, seriale? A może macie mnóstwo filmów Waszych, z wyjazdów, świąt, różnych spotkań? Ten wieczór możecie spędzić z popcornem na oglądaniu filmów!

pinterest.com
pinterest.com

#9 Posiłek

Ugotuj lub upiec coś w kształcie serca. To najwłaściwszy symbol Walentynek. Miło więc zjeść chociażby pizze od ukochanej osoby w kształcie serca! Zorganizuj romantycnzą kolację w domu...

pinterest.com
pinterest.com

#10 Urlop

A może warto wziąć wolne w twn dzień i miec czas tylko dla swojej drugiej połówki?

freepik.com
freepik.com

#11 List miłosny

Kiedy napisałaś/eś coś dla swojej ukochanej osoby? A list miłosny? Spróbuj przelać na papier swoje szczere uczucia i obdarować się nawzajem takim listem w Walentynki!

freepik.com
freepik.com

#12 Prezent

To oczywiste, ale powinien to być wyjątkowy dla drugiej osoby prezent. W końcu wiemy, o czym najbardziej marzy!

pinterest.com
pinterest.com

#13 Wspólne zajęcia

Może Walentynki skłonią Was do zapisania się wspólnie na jakieś warsztaty albo kurs. Kurs tańca zawsze jest na topie! W ofertach miast jest coraz więcej ciekawych propozycji. Może warsztaty z rękodzieła, lekcje z ceramiki... A może warsztaty kulinarne, kurs nurkowania albo nauka tango!

pinterest.com
pinterest.com

#14 Wspólna kąpiel

Nie trzeba jeżdzić do SPA, żeby się zrelaksować. Ale taką kapiel należy wcześniej zaplanować. Może platki kwiatów, świece... Parę detali na wyjatkowy wieczór i będzie romantycznie...

pinterest.com
pinterest.com

A Ty masz pomysły na Walentynki? :)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także