UrodaNastolatka poradziła sobie z łysieniem. Teraz radzi jak mieć zdrowe włosy

Nastolatka poradziła sobie z łysieniem. Teraz radzi jak mieć zdrowe włosy

Nastolatka poradziła sobie z łysieniem. Teraz radzi jak mieć zdrowe włosy
Katarzyna
04.07.2019 09:15

Łysienie i problem z utratą włosów to przykry problem, z którym musi zmierzyć się wiele kobiet. Anastazja Sidorowa, trycholog i posiadaczka przepięknych włosów, uznawana jest za "rosyjską Roszpunkę". Kobieta oprócz posiadania długich włosów pomaga innym osobom odzyskać pewność siebie i wypracować piękny i zdrowy wygląd włosów, nawet mimo wszystkich przeciwności losu.

Chcesz wiedzieć jakie są sekrety "rosyjskiej Roszpunki" na piękne włosy? Koniecznie czytaj dalej!

W wieku 18 lat u Anastazji zdiagnozowano łysienie androgenowe, co spowodowało, że dziewczyna straciła pewność siebie

Do tej pory nastolatka nie miała problemu ze swoim wyglądem, jednak wypadające włosy i diagnoza sprawiły, że Anastazja zaczęła tracić pewność siebie. Szybko jednak zrozumiała, że nie może się poddać i należy zrobić wszystko, aby jej włosy wróciły do normy. Po 5 latach jej włosy są grubsze i zdrowsze, a Anastazja dzięki swojej determinacji zyskała 350 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz kontrakt z Pantene!

Choroba Anastazji sprawiała, że dziewczyna zaczęła interesować się problemami związanymi z włosami, co poskutkowało zostaniem trychologiem

Dzięki własnemu doświadczeniu, Nastia zdobyła wiedzę jak poprawić kondycję i wygląd skóry głowy oraz włosów.

Anastazja ma kilka rad, które powtarza wszystkim dziewczynom, które chcą mieć długie i zdrowe włosy. Jeśli chcesz poprawić kondycję swoich włosów, warto zastosować się do tych poleceń!

- Zachowaj równowagę w jedzeniu, trzymaj się zdrowego trybu jedzenia i nie ulegaj modnym dietom.

- Staraj się unikać stresu.

- Znajdź produkty kosmetyczne dla swojego rodzaju włosów.

- Używaj odżywczych masek przynajmniej 2 razy w tygodniu.

- Użyj różnych olejów - jedną z najlepszych metod, którą poleca Anastazja jest stosowanie oleju z awokado.

- Nie bój się skracać włosów, pamiętaj o obcinaniu rozdwojonych i zniszczonych końcówek.

- Myj włosy w regularnych odstępach czasu i prawidłowo je wysuszaj. Najpierw włosy powinny wyschnąć same w 60%, a dopiero potem należy je podsuszyć suszarką i rozczesać.

- Jeśli włosy wypadają Ci częściej niż wcześniej ( norma wynosi około 50-100 włosów dziennie), należy zasięgnąć porady u specjalisty, który pomoże w leczeniu.

Nic dziwnego, że Anastazja zyskała zaufanie tysięcy kobiet, które chcą poprawić wygląd swoich włosów! W końcu jeśli popatrzymy na to jak sama poradziła sobie ze swoimi problemami, zasługuje na zaufanie!

Co więcej, dziewczyna zyskała popularność nie tylko wśród osób, które marzą o długich włosach, ale także wśród projektantów. Jej urodą zachwycają się koneserzy urody oraz właściciele wielkich marek kosmetycznych.

Jak Ci się podobają włosy Anastazji?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także