DIYTen bar z palet powstał w 2 dni. Kosztował niewiele ponad 420 zł

Ten bar z palet powstał w 2 dni. Kosztował niewiele ponad 420 zł

Ten bar z palet powstał w 2 dni. Kosztował niewiele ponad 420 zł
Katarzyna
03.07.2022 09:40, aktualizacja: 03.07.2022 12:26

Co byś powiedział na własnoręcznie zrobiony barek ogrodowy? Koszty są niewielkie, a efekt końcowy zaskoczył nawet samego wykonawcę. Koniecznie sprawdź, jak za niewysoką kwotę można zrobić wakacyjny bar z palet.

Paul Nowak to stolarz z zamiłowania. Jego ostatni drewniany projekt był niebywałym sukcesem. Mężczyzna skonstruował piękny, stylowy czarny bar, a głównym materiałem do stworzenia tej niezwykłej konstrukcji stały się drewniane palety. Dzięki temu mężczyzna może przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoją rodziną. Co ciekawe, po zebraniu materiałów budowa całego baru zajęła mu tylko 2 dni!

facebook.com
facebook.com

Cały projekt kosztował około 90 funtów (430 zł). Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych rzeczy Paul od razu zabrał się za budowę pierwszej części baru. Co ciekawe, większość potrzebnych rzeczy mężczyzna dostał za darmo. Wiele palet i skrzyń otrzymał z odzysku, zaś większa część środków przeznaczonych na budowę, została przeznaczona na dach, farbę oraz kilka drobiazgów. Znajomy Paula oddał mu w prezencie kilka mat do piwa oraz innych potrzebnych rzeczy, które sprawiły, że cały bar wygląda bardzo gustownie.

facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com

Mężczyzna zainstalował w mini barze lodówkę, w której bez problemu można chłodzić wszystkie napoje, a to sprawia, że relaks w ogródku nie będzie przerwany ciągłą bieganiną do kuchni po zimne napoje.

facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com

Chociaż mężczyzna nie zajmuje się pracami stolarskimi jako profesjonalista, zawsze zastanawiał się jakby potoczyło się jego życie, gdyby był zawodowym stolarzem. Często też wykonuje drobne projekty dla swojej rodziny oraz znajomych. Tym razem postanowił zrobić większy projekt i zabrał się za bar z palet.

facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com

Kiedy Paul opublikował swój barek w sieci, internauci bardzo pozytywnie odebrali jego projekt. Pod historią oraz postem z projektem pojawiło się ponad 47 000 reakcji oraz 75 000 komentarzy. Ludzie byli zachwyceni ogródkowym barem. Teraz Paul poszukuje sponsora, który pomógłby w dalszym tworzeniu podobnych projektów dla osób, które zapragnęłyby mieć podobny bar na swoim podwórku.

facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także