NewsyBEEcosystem to modułowy ul, dzięki któremu będziesz mógł hodować pszczoły w salonie

BEEcosystem to modułowy ul, dzięki któremu będziesz mógł hodować pszczoły w salonie

BEEcosystem to modułowy ul, dzięki któremu będziesz mógł hodować pszczoły w salonie
Manuel
11.09.2021 21:47

Pszczoły od ładnych paru lat są u nas w modzie. Wszędzie gdzie się da buduje im się różne udogodnienia i pasieki. Jakiś czas temu przebojem było budowanie uli na dachach budynków, teraz wygląda na to, że czas na wnętrza naszych domów.

beecosystem
beecosystem

Przezroczysty ul

Ul, w którym aż roi się od tych pożytecznych owadów może stać się niedługo przebojem niejednego pokoju gościnnego i niejednej sypialni.

beecosystem
beecosystem

BEEcosystem

Grupa pasjonatów stworzyła coś, co nazwała BEEcosystem. Jest to pełnoprawny ul, który może bez problemu funkcjonować w każdym lokalu i mieszkaniu.

beecosystem
beecosystem

Bezpieczny ul

Nie oznacza to, że po pokoju będą latać pszczoły. Do ula dostają się one za pomocą specjalnego przewodu, który jest tak zabezpieczony by otoczenie było bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla owadów.

beecosystem
beecosystem

Pszczoły w domu

Warto jednak przy tym pamiętać, że posiadanie takiego ula to odpowiedzialność i nie można potem w dowolnej chwili się go pozbyć. Pszczoły nie znajdą sobie nowego domu w połowie sezonu. Trzeba też zdobyć minimum podstawowych informacji, aby móc się nimi należycie opiekować.

beecosystem / instagram
beecosystem / instagram

Zdecydowalibyście się na postawianie sobie BEEcosystem w domu? Na pewno jest to coś niezwykłego, czy można się wyróżnić na tle sąsiadów ;)

beecosystem
beecosystem

Co sądzicie o całym pomyśle?

beecosystem / instagram
beecosystem / instagram

3 pomysłowe rozwiązania DLA FANÓW ROŚLIN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także