PoradyLajfhakiBiorę kosmetyk męża i rozsmarowuję przy sedesie. Domownicy mi za to dziękują

Biorę kosmetyk męża i rozsmarowuję przy sedesie. Domownicy mi za to dziękują

jak pozbyć się zapachu moczu z toalety, fot. Getty Images
jak pozbyć się zapachu moczu z toalety, fot. Getty Images
05.09.2023 16:42

Jak pozbyć się zapachu moczu z toalety? To pytanie może być szokujące dla wielu osób. Jednak wszystkie mamy dobrze wiedzą, że w czasie gdy mały człowiek zaczyna korzystać z sedesu, mogą zdarzać się różne wpadki. Nieprzyjemna woń zniknie po zastosowaniu kosmetyku męża.

Nasza fizjologia to naturalna rzecz i pojedyncze wpadki mogą przydarzyć się absolutnie każdemu. Małe dzieci są tego idealnym przykładem. Chodzi tutaj zwłaszcza o te, które zaczynają się dopiero uczyć, jak korzystać z toalety. Jeśli masz problem z nieprzyjemną wonią moczu roztaczającą się dookoła sedesu, mamy na to sposób.

Jak pozbyć się zapachu moczu z toalety?

Wyobraź sobie taką sytuację: Jesteś na wakacjach z rodziną, a hotel nie okazał się taki jak na obrazkach. W toalecie nie pachnie ładnie, a ty chcesz pozbyć się tego odoru jak najszybciej. Obsługa rozkłada ręce i możesz liczyć jedynie na to, co znajdziesz ze własnej kosmetyczce. Jeśli masz piankę do golenia, szybko pozbędziesz się problemu! Obszar dookoła toalety należy natrzeć pianką i pozostawić na kilka minut. Po tym czasie zmywamy podłogę wilgotną szmatką i przecieramy czymś, co zawiera alkohol. W ten sposób dokładnie odkazimy przestrzeń. Warto powtórzyć wszystkie czynności w przypadku deski klozetowej, gdyż nie wiadomo jak dokładnie została ona zdezynfekowana przed twoim przyjazdem. Patent jest przydatny, gdy w domu jest pociecha, której często przydarzają się przeróżne wypadki w toalecie.

Jak pozbyć się zapachu moczu z toalety? Użyj pianki, fot. Freepik
Jak pozbyć się zapachu moczu z toalety? Użyj pianki, fot. Freepik

Do czego jeszcze wykorzystać piankę do golenia?

Pianka jest genialna w przypadku mycia baterii łazienkowych oraz kafelków, które pokrywają się osadem. Wystarczy nanieść ją na powierzchnię, odczekać 20 minut, wyszorować, a następnie zmyć za pomocą wody. Po wszystkim wycieramy powierzchnie do sucha. Wszystko po to, by nie zostały na niej żadne zacieki. Kolejnym trikiem jest nacieranie luster, niewielką ilością panki. Dzięki niej para nie będzie się osadzać na szkle. Wystarczy odrobinę pianki wsmarować w powierzchnię lustra, by pozbyć się uporczywego problemu po skorzystaniu z prysznica.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także