PoradyLajfhakiChcesz mieć więcej pieniędzy? Zamiast wyrzucać, włóż do doniczek - to je przyciągnie

Chcesz mieć więcej pieniędzy? Zamiast wyrzucać, włóż do doniczek - to je przyciągnie

jak przyciągnąć pieniądze, fot. Getty Images
jak przyciągnąć pieniądze, fot. Getty Images
28.04.2023 12:13

Każdy chce wiedzieć, jak przyciągnąć pieniądze. Gotówka sama nie przyjdzie, dlatego trzeba wykazywać się inicjatywą i pracować. Szczęściu można jednak trochę dopomóc, stosując rytuały, które sprawią, że ciężka praca będzie jeszcze bardziej popłacać. Sytuację finansową może poprawić coś, co zwykle uważamy za odpad i wyrzucamy do śmietnika.

Żaden rytuał nie pomoże, jeśli będziesz leżał na kanapie i czekał, aż pieniądze spadną z nieba. Jeśli jednak ciężko pracujesz i podejmujesz działania, by poprawić swoją sytuację finansową, możesz w prosty sposób zapewnić sobie sukces na tym polu. Wystarczy wykonać prosty rytuał ze skórką od banana. Choć zwykle traktujemy ją jako odpad, ma ona magiczną moc. Jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze, w żadnym wypadku nie wyrzucaj jej do kosza.

Jak przyciągnąć pieniądze skórką od banana?

Szczęście i dobrobyt mogą zapewnić nam rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się całkowicie bezużyteczne. Jak wierzą zwolennicy rytuałów, taką magiczną moc ma m.in. skórka od banana, która zwykle ląduje w śmietniku. Może oczyścić aurę w domu, przynieść szczęście i pieniądze, a także zapewnić pomyślność i obfitość w każdej dziedzinie życia. Wykorzystanie jej do przyciągnięcia pieniędzy nie jest trudne. Wystarczy prosty i bardzo szybki rytuał, by gotówka zaczęła spływać szerokim strumieniem. Potrzebujesz jedynie świeżej skórki od banana. Ważne, by była ładna, bez brązowych przebarwień.

Jak przyciągnąć pieniądze? Fot. Getty Images
Jak przyciągnąć pieniądze? Fot. Getty Images

Jak zrobić bananowy rytuał, by przyciągnąć pieniądze?

różne wersje wykonania rytuału na przyciągnięcie pieniędzy z pomocą skórki od banana.

  • Pokrój skórkę na małe kawałki i wybierze 3 najładniejsze. Ułóż je na lewej dłoni, skup się i sformułuj intencję, w której wykonujesz rytuał (uważaj, by nie była ona szkodliwa dla innych, ponieważ wtedy możesz zaszkodzić sobie — magia bywa przewrotna). Włóż kawałki skórki od banana do trzech doniczek z kwiatami (najlepiej by były rozstawione w różnych pomieszczeniach), przy każdej wypowiadając na głos swoją intencję. Gdy w rękach nie będziesz mieć już żadnej skórki, otrzep je nad każdą z doniczek (zacznij od ostatniej). Powtarzaj rytuał co 3 tygodnie.
  • Możesz również wykorzystać drugą wersję rytuału na przyciągnięcie pieniędzy. Nalej wody do miski i dokładnie wypłucz w niej skórkę od banana. W trakcie wykonywania tej czynności powtarzaj swoją intencję (może mieć formę krótkiego wierszyka). Wlej wodę z miski do zlewu, a skórkę wyrzuć. Również ten rytuał powinieneś wykonywać regularnie.

Czy wiedziałeś, że...? Ukryte funkcje znanych rzeczy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także