PoradySprzątanie8 zaskakujących przedmiotów, które można myć w zmywarce

8 zaskakujących przedmiotów, które można myć w zmywarce

8 zaskakujących przedmiotów, które można myć w zmywarce
Katarzyna
14.03.2020 10:27, aktualizacja: 14.03.2020 22:00

W ostatnich latach można zauważyć wzrost sprzedaży zmywarek, a to oznacza, że coraz więcej ludzi przekonuje się do ich zalet. Okazuje się jednak, że mnóstwo Polaków stosuje tego urządzenia jedynie do zmywania brudnych naczyń! Nie ma co się dziwić - w końcu jest to główne zadanie zmywarki. Ale garnki czy zabrudzone talerze to nie jedyne przedmioty, które możesz w niej umieścić. Co jeszcze można myć w zmywarce?

Co można myć w zmywarce?

bedroomfurniture.club
bedroomfurniture.club

Pewnie nie zastanawiałeś się nad tym, co jeszcze można wrzucić do wnętrza tego urządzenia. Zaskoczysz się, gdy powiem Ci, że zmywarka dokładnie wyczyści czapki z daszkiem, dziecięce zabawki a nawet kalosze!

Obejrzyj poniższy filmik i dowiedz się, co jeszcze warto umyć w tym urządzeniu!

Jak zrobić domowe kapsułki do czyszczenia zmywarki?

Pamiętaj, że samą zmywarkę także należy wyczyścić. Przynajmniej raz na pół roku urządzenie potrzebuje porządnego czyszczenia, które pozwoli odświeży zapach urządzenia oraz uwolni filtr z zaległych resztek jedzenia. Przy czyszczeniu warto zastosować biały ocet oraz sodę - te dwa produkty na pewno znajdują się w Twoim domu! Są one tanie i ekologiczne, dlatego lepiej użyć ich niż chemicznych detergentów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także