PoradyLajfhakiRolka papieru zostawiona pod deską w toalecie. To ważna wiadomość

Rolka papieru zostawiona pod deską w toalecie. To ważna wiadomość

Rolka papieru zostawiona pod deską w toalecie. To ważna wiadomość
06.12.2022 13:06, aktualizacja: 06.12.2022 16:18

Publiczne toalety często nie są regularnie kontrolowane, a korzystającym z nich ludziom nie zależy na tym, aby ci, którzy po nich przyjdą, mieli komfortowe warunki. To sprawia, że panuje tam brud i problem z papierem toaletowym – nie zawsze jest, a jeśli już, to porozrywany i zamoczony na podłodze. A co jeśli wchodząc do toalety publicznej zauważysz rolkę ustawioną pod deską? Pusta rolka po papierze toaletowym komunikuje coś ważnego! Ten sposób wykorzystują też studenci, którzy w kilka osób wynajmują mieszkanie. Robi się również coraz bardziej popularny na domówkach!

Jak dyskretnie dać znać, że skończył się papier toaletowy?

Korzystając z publicznej toalety zużyłeś resztkę papieru toaletowego? A może stało się to, kiedy byłeś u kogoś w gościach, więc nie miałeś okazji uzupełnić braku? Nikt nie chce mieć przykrej niespodzianki, kiedy przyjdzie do łazienki po Tobie. Ale jak dać znać innym, że skończył się papier? Nierozsądne byłoby czekanie pod drzwiami na następną osobę, żeby jej o tym powiedzieć. Nie musisz też biegać za gospodarzem, aby przypomnieć mu o uzupełnieniu papieru. Zamiast tego wykorzystaj trik, który znają już ludzie na całym świecie!

Obraz

Pusta rolka po papierze toaletowym? Nie wyrzucaj jej!

Jeśli wyląduje w koszu, to nikt nie zauważy braku papieru! Podnieś deskę sedesową, a rolkę postaw zaraz pod nią. Zobaczy to każdy, kto tylko otworzy drzwi toalety – jeśli zrobi to gospodarz, to od razu pójdzie po uzupełnienie, a jeśli trafi na innego członka imprezy, będzie on wiedział, że ma wziąć ze sobą chusteczki higieniczne.

Tak samo sytuacja będzie wyglądała w toaletach mieszczących się w galeriach, dworcach, biurowcach itp. Dla korzystających jest to znak, żeby wzięli ze sobą własne produkty higieniczne, a dla obsługi – że należy jak najszybciej uzupełnić papier toaletowy.

Obraz

Wynajmujesz mieszkanie ze znajomymi?

Pewnie macie więc ustalone dyżury sprzątania i kolejki kupowania przedmiotów, z których korzystacie wspólnie. Co jeśli Twój kolega zapomniał o uzupełnieniu zapasu papieru toaletowego, a to właśnie teraz należy do niego ten obowiązek? Rolka papieru pod deską sedesową najlepiej mu o tym przypomni!

Genialny sposób na czyszczenie toalety!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także