PoradyLajfhakiWymień mopa na ten wkład. Dzięki niemu sporo oszczędzisz na wodzie

Wymień mopa na ten wkład. Dzięki niemu sporo oszczędzisz na wodzie

Czym zastąpić wkład do mopa? Fot. Youtube / SmartFox
Czym zastąpić wkład do mopa? Fot. Youtube / SmartFox
11.03.2023 14:41

Ten patent, który niedawno odkryliśmy, mocno nas zaskoczył. Zobacz, czym zastąpić wkład do mopa. Ten produkt higieniczny z kobiecej toaletki będzie do tego idealny. U nas sprawdził się rewelacyjnie!

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności domowych. Szczególnie kiedy jest żmudne i nie przynosi efektów. Lubimy szybkie i proste rozwiązania. Właśnie dlatego nieustannie sprawdzamy różne triki, aby poprawić jakość naszych porządków. Przekonaj się, dlaczego do mycia podłóg polecamy... podpaskę!

Jaki wkład do mopa?

Ciągłe płukanie i pranie wkładów do mopa jest dość uciążliwe. Przy częstym sprzątaniu zabiera sporo czasu. Nie jest też zbyt komfortowe, ponieważ wymaga ich nieustannego ściągania i ponownego zakładania. Co więcej, zużywa dużo wody - przecież trzeba je każdorazowo wyprać przed ponownym użyciem.

Czym zastąpić wkład do mopa, fot. YouTube/Smart Fox
Czym zastąpić wkład do mopa, fot. YouTube/Smart Fox

Zainspirowało nas to do poszukania innego rozwiązania. Odkryliśmy coś, co nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas, ale i pieniądze. W końcu większe zużycie tradycyjnych wkładów do mopa to częstsze pranie - a to dość znacząco wpływa na wysokość rachunków.

Nasz patent sprawia, że tradycyjne wkłady do mopa nie będą Ci już potrzebne, a ścieranie brudu stanie się szybsze i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Czym zastąpić wkład do mopa?

Doskonale sprawdzi się do tego podpaska - byliśmy pozytywnie zaskoczeni rezultatem i prostotą tego patentu. Jak jej użyć? Wyjmij ją z opakowania i dokładnie rozwiń skrzydełka.

Czym zastąpić wkład do mopa, fot. YouTube/Smart Fox
Czym zastąpić wkład do mopa, fot. YouTube/Smart Fox

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to ściągnąć z niej taśmę zabezpieczającą klej i nakleić ją na mopa. Powinna przylegać do niego na całej długości. I gotowe!

Obraz

Można już sprzątać! Materiał, z jakiego wykonana jest podpaska, idealnie zbierze cały brud z podłogi. Jej właściwości sprawią, że nawet nie będzie konieczne użycie wody.  Kiedy już skończysz przecierać podłogi takim oryginalnym mopem, wymień wkładkę na nową. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu sprzątanie będzie przyjemniejsze.

Nie spodziewałeś się, że zastosowanie tych przedmiotów jest inne, niż stosujesz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także