PoradyLajfhakiDo mycia okien używam szufelki. Oszczędzam sporo czasu i pieniądzy

Do mycia okien używam szufelki. Oszczędzam sporo czasu i pieniądzy

Czym myć okna? Fot. genialne
Czym myć okna? Fot. genialne

10.10.2022 14:45, aktual.: 10.10.2022 16:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mycie okien to Twoja zmora? Nie lubisz tego robić, bo nigdy nie jesteś w stanie zrobić tak, żeby nie było smug albo pozostałości włókien z ręcznika papierowego? Odkładanie tej czynności w czasie wcale nie jest dobrym wyjściem. Kurz i zanieczyszczenia osiadają na szybach, więc wyglądanie przez nie na zewnątrz, kiedy są brudne, nie wcale nie jest przyjemne. Czym myć okna? Poznaj sposób, dzięki któremu ta praca będzie łatwa i szybka.

Czyste i lśniące okna to bez wątpienia najpiękniejsza ozdoba każdego domu. A osiągnięcie tego wcale nie jest takie trudne. Wystarczy mieć dobrą metodę, którą poznasz już teraz. Pożegnaj się z ręcznikiem papierowym - zamień go na szufelkę do kurzu.

Zastanawiasz się, czy jest jakiś trik na lśniące szyby?

Jest! I to taki za kilka złotych! Nie musisz inwestować w nowe specyfiki myjące, ani w wyspecjalizowany sprzęt do czyszczenia szyb. Wystarczy detergent, którego do tej pory używałeś, czysta delikatna gąbka oraz… szufelka do zbierania kurzu. Tak! To żadna zmyłka ani pomyłka autora tekstu. Szufelką do kurzu wymyjesz okna tak, że będą lśniły jak po profesjonalnym czyszczeniu przez wykwalifikowaną firmę sprzątającą.

Czym myć okna? Fot. Genialne
Czym myć okna? Fot. Genialne

Jak myć okna, żeby nie było smug?

  • Spryskaj dokładnie szybę sprawdzonym środkiem.
  • Przetrzyj ją starannie gąbką, pamiętając, aby usunąć wszystkie zabrudzenia.
  • Teraz pora na najważniejszy punkt – ściągaj pozostałości środka w dół po szybie gumowym elementem swojej szufelki do kurzu.
Czym myć okna? Fot. Genialne
Czym myć okna? Fot. Genialne

Efekt zauważysz od razu! Ta metoda wymaga zdecydowanie mniej pracy niż tradycyjne mycie okien, a rezultaty są o wiele bardziej zadowalające! Żadnych smug, żadnych paprochów – sam błysk! Jeśli nie wierzysz, to sprawdź sam, a się przekonasz! Ten tani trik to as w rękawie wielu pań domu. Na pewno i Ty zaczniesz się nim dzielić ze swoimi znajomymi.

Nie wiesz, czym myć okna? Czy uwierzysz, że płyn do szyb to wymysł marketingowy? Zamiast wydawać na niego pieniądze, wystarczy woda i specyfik za 3 złote. Przetestuj ten domowy trik na nieskazitelnie czyste szyby!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także