PoradySprzątanieKoniec z szorowaniem brudnych fug. Ta genialna szczotka zrobi to za Ciebie!

Koniec z szorowaniem brudnych fug. Ta genialna szczotka zrobi to za Ciebie!

Koniec z szorowaniem brudnych fug. Ta genialna szczotka zrobi to za Ciebie!
09.04.2021 20:51

Sprzątanie potrafi spędzić sen z powiek. Zwłaszcza jeśli zabieramy się za gruntowne czyszczenie łazienki oraz mocno zabrudzonych fug. Na szczęście powiększająca się liczba klientów Amazon Polska ma do dyspozycji genialny produkt, właśnie do zadań specjalnych ;)

Czy sprzątanie może być proste?

Nie oszukujmy się, nie ma chyba osoby, która z wielką chęcią sięga po ścierki oraz ocet bądź detergenty i rusza na front, aby rozprawić się z zanieczyszczeniami. Skrobanie oraz szorowanie nie tylko doprowadza dłonie do ruiny, ale także pochłania mnóstwo czasu, który można spożytkować w przyjemniejszy sposób.

Ta rzecz zmieniła moje życie i sposób, w jaki sprzątam swoje mieszkanie! :)

amazon
amazon

Szczotka i wiertarka przyspieszą sprzątanie

Co zrobić, aby szybko umyć wannę i sprawnie wyszorować fugi? Z pomocą przychodzi zestaw uniwersalnych szczotek Aiglam, które należy założyć na wiertarkę! ;)

Ten cudowny gadżet sprawi, że szybko doprowadzisz do porządku zabrudzone powierzchnie. I to bez długiego szorowania, które ogromnie męczy mięśnie rąk, Twoje kafelki, kuchenka czy sedes odzyskają blask i będą wyglądały prawie jak nowe. ;)

Nic się nie oprze mocy szczotek wprawionych w ruch przez wiertarkę!

amazon
amazon

Mocno brązowe fugi odzyskają pierwotny kolor

Która z nas nie spędziła długich godzin na doprowadzeniu fug do czystości? Której z nas nie mdlały od tego szorowania ręce? Teraz tylko wystarczy utrzymać w dłoniach wiertarkę! ;)

Amber Koets/amazon
Amber Koets/amazon

Starą kabinę prysznicową doczyścić w kilka chwil!

amazon
amazon
Nie sądziłem, że możliwe jest ponowne korzystanie z nieużywanego przez jakiś czas prysznica, ale te szczotki były zbawieniem, naprawdę przydatne. Już się spłaciły swoją skutecznością i przede wszystkim nie zużyły się, nawet jeśli mocniej przycisnę, dobrze zachowują początkowy kształt
To jest efekt tylko za pomocą wody, więc wyobrażam sobie, że byłoby to jeszcze bardziej skuteczne ze sprayem czyszczącym. W końcu pozbędę się całej tej paskudnej pleśni!

A to wanna pozbawiona warstwy brudu z pomocą szczotki do wiertarki

Jason B./amazon
Jason B./amazon

Szczotki prawie do wszystkiego

W skład zestawu Aiglam wchodzi 6 szczotek oraz drążek przedłużający. Dzięki niemu bez trudu przyczepisz wybraną szczotkę do wiertarki. Obrotowe głowice o różnych kształtach i rozmiarach doskonale nadają się do czyszczenia:

  1. powierzchni płaskich
  2. płytek
  3. kabin prysznicowych
  4. umywalek
  5. felg samochodowych

Rozprawią się też z brudem zalegającym w narożnikach czy innych trudno dostępnych miejscach. Przy ich pomocy można wyczyścić naprawdę wiele rzeczy.

amazon
amazon

Zaschnięty brud zostanie skutecznie usunięty. Kuchenka wygląda jak nowa!

Faedaa/amazon
Faedaa/amazon
Idealnie nadają się do szorowania trudno dostępnych powierzchni, np. okapu kuchennego. Mam wiertarkę bezprzewodową i mogę bez problemu korzystać z tych szczotek. Praca idzie szybko - klient AMAZON

Szczotka rozprawi się także z brudnymi dywanikami samochodowymi

Dom/amazon
Dom/amazon

Skusiłbyś się na zakup tych szczotek?

12 sekretnych gadżetów, które używają zawodowe sprzątaczki. Oszczędzają im czas i energię!

genialne
genialne

Sprytne zastosowania sody oczyszczonej

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także