PoradyLajfhaki8 fryzur, które ukazują prawdziwy charakter mężczyzny

8 fryzur, które ukazują prawdziwy charakter mężczyzny

8 fryzur, które ukazują prawdziwy charakter mężczyzny
Katarzyna
01.03.2020 13:46, aktualizacja: 01.03.2020 20:47

Fryzura jest bardzo ważną częścią wizerunku. To dzięki temu elementowi możemy dowiedzieć się na temat innej osoby sporo rzezy. W końcu z jakiegoś powodu zdecydowała się na taką stylizację, prawda? Czy dana osoba jest cicha i skromna, a może frywolna i odważna? Oczywiście nie trzeba traktować tej zabawy zbyt poważnie, lecz bardziej jako forma rozrywki, ale czasami może okazać się, że w poniższych opisach znajduje się ziarenko prawdy! Jak uważasz? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach!

#1 Wygolone skronie i dłuższe włosy na górze głowy

instagram.com/katibrami
instagram.com/katibrami

Ta fryzura jest wyborem prawdziwych macho, ale także faceta, który potrafi być zazdrosny. Ponieważ połowa mężczyzn ma obecnie taką fryzurę, trzeba wykazać się prawdziwą charyzmą, aby wiedzieć, że to właśnie Ty zwrócisz uwagę innych. Ta fryzura jest atrybutem ludzi pozytywnie nastawionych do życia oraz tych z dobrym poczuciem humoru.

#2 Całkowity brak włosów

instagram.com/mr.dwayne.johnson
instagram.com/mr.dwayne.johnson

Łysi faceci to przeważnie bardzo inteligentni mężczyźni, którzy lubią mieć dalekosiężne plany. Teraz zaślepiają kobiety nie tylko swoim uśmiechem, ale także blaskiem swojej piękniej i gładkiej głowy. A tak na serio , ta fryzura jest zazwyczaj wybierana przez mężczyzn, którzy nie przejmują się nowymi trendami. Cenią określone wartości i radują się każdą chwilą życia.

#3 Długie włosy

pinterest.com/
pinterest.com/

Przyznasz, że długowłosi faceci mają coś w sobie! Są osobami kreatywnymi i odważnymi, często ich wygląd kojarzy się z wojownikami czy Wikingami. W kwestii długich włosów najważniejsze jest jednak, aby dobrać do nich odpowiednią pielęgnacje!

#4 Pionowa grzywka

instagram.com/twilight.mix
instagram.com/twilight.mix

Ta fryzura jest najbardziej odpowiednia dla marzycieli, tęskniących za czasami, w których takie stylizacje włosów były popularne. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie z pionowymi grzywkami są zabawnymi facetami, którzy lubią być w centrum uwagi.

#5 Fryzura samuraja

pinterest.com/
pinterest.com/

Faceci z takimi fryzurami to przeważnie ludzie bardzo pewni siebie, nie bojący się krytyki innych. Być może znają pewne sztuki walki lub potrafią zniknąć w chmurze dymu? Jedno jest pewne tacy faceci są tajemniczy i intrygujący.

#6 Włosy średniej długości z przedziałkiem na środku

instagram.com/johnny_manson
instagram.com/johnny_manson

Ta fryzura najprawdopodobniej jest wybrana przez pracowitych i wytrwałych facetów, którzy aby zrealizować swoje plany zrobią niemalże wszystko. Z drugiej strony, taka fryzura (z przedziałkiem na środku i luźno rozrzuconymi włosami na bok) nie jest zbyt trudna do wykonania, dlatego też można pomyśleć, że tacy mężczyźni nie przejmują się zbytnio swoim wyglądem czy zdaniem innych.

#7 Włosy średniej długości z grzywką z boku

instagram.com/highkeyleo
instagram.com/highkeyleo

Właściciele takich włosów to prawdziwi romantycy. Patrząc na ich włosy możesz sobie wyobrazić jak stoicie na rufie statku i trzymacie się za ręce. Taka stylizacja mówi nie tylko o romantycznej stronie tego faceta, ale także o tym, że jest on w stanie poświęcić dużo czasu na przygotowanie swojego wyglądu. Dziewczyny uważajcie na takie typy! Często to kobieciarze!

#8 Cięcie fade

pinterest.com/
pinterest.com/

Cięcie fade to fryzura pewnego siebie mężczyzny. Może być to typ drwala w kraciastej koszuli lub faceta macho. Ten facet lubi nadąża za trendami!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także