PoradyLajfhakiProsty trik z gazetą sprawi, że worek nie będzie przeciekać. Zapach też będzie inny

Prosty trik z gazetą sprawi, że worek nie będzie przeciekać. Zapach też będzie inny

Prosty trik z gazetą sprawi, że worek nie będzie przeciekać. Zapach też będzie inny
Katarzyna
20.11.2019 09:26, aktualizacja: 20.11.2019 14:29

Czy zdarza Ci się dokładnie posprzątać kuchnie, wypolerować kran, okap i wszystkie zakamarki, lecz mimo wszelkich starań wciąż czułeś unoszący się duszący i brzydki zapach? Sprawdzasz lodówkę, bo może coś się popsuło oraz koszyk z owocami (możliwe, że któryś z nich zaczął gnić), jednak mimo to wciąż nie możesz namierzyć źródła smrodu. W końcu okazuje się, że problemem jest najoczywistsze czyli - kosz na śmieci!

Nie w każdym domu wyrzuca się śmieci codziennie, bo w końcu nie każdy zapełnia worek do pełna w przeciągu jednego czy dwóch dni. Jest to zrozumiałe, jednak jak powstrzymać wytwarzanie się brzydkiego zapachu, a przy tym zaoszczędzić na zużyciu worków?

Resztki jedzenia wyrzucone do kosza zaczynają się psuć i gnić, dlatego nic dziwnego, że śmieci nie pachną przyjemne, na szczęście istnieje sprawdzony trik, dzięki któremu ten problem raz na zawsze zniknie!

Obraz

Wystarczy, że na dno worka na śmieci umieścisz kawałek gazety (może być zmięta w kulkę lub prosta). Papier zaabsorbuje smród, a w Twoja kuchnia znów będzie pięknie pachnieć! Dodatkowo gazeta pochłonie resztki napojów, pozostawionych w butelkach, dlatego też unikniesz problemu kapiącego worka na śmieci!

Genialne, prawda?!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także