Newsy10 genialnych wynalazków, które uratują Twoje życie w każdej sytuacji

10 genialnych wynalazków, które uratują Twoje życie w każdej sytuacji

10 genialnych wynalazków, które uratują Twoje życie w każdej sytuacji
Katarzyna

27.03.2020 15:16, aktual.: 28.03.2020 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy wiesz, że powstały gadżety które mogą uratować Cię w trakcie trzęsienia ziemi lub zapobiec włamaniu do mieszkania? Te przedmioty zapewniają Ci bezpieczeństwo w każdej sytuacji - nawet gdy Ty spokojnie drzemiesz sobie w swoim łóżku! Używanie ich w domu, na ulicy czy w biurze, może ochronić Cię przed najgorszymi scenariuszami.

Oto kilka produktów które sprawią, że poczujesz komfort i pewność niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz!

#1 Blokada do drzwi lodówki

amazon.com
amazon.com

Blokada drzwi lodówki zapobiega przypadkowemu otworzeniu drzwi lodówki przez dzieci. Blokada może być stosowana także do szafek w kuchni czy w łazience, gdzie przechowuje się leki czy środki czystości.

#2 Łóżko które ochroni Cię podczas trzęsienia ziemi

Obraz

To odporne na trzęsienia ziemi łóżko zapewni Ci bezpieczeństwo, nawet jeśli cały budynek zawali się wprost na Ciebie. W trakcie sinych wstrząsów, łóżko składa się do kapsuły, która posiada zapas jedzenia, wody oraz zestaw medyczny.

#3 Mocowanie do drzwi

facebook.com
facebook.com

Door - jammer to nic innego jak bezpiecznik do drzwi, który ochroni je przed mocnymi uderzeniami czy kopnięciami. Żaden włamywacz nie wejdzie do mieszkania!

#4 "Rolka bezpieczeństwa"

alibaba.com
alibaba.com

Rolkowa bariera bezpieczeństwa może uratować tysiące żyć na drogach. W razie wypadku lub niewłaściwego skrętu bariera utrzymuje nawet najcięższe pojazdy na jezdni. Dzięki toczącym się rolkom, pomaga pojazdom wrócić na drogę zamiast wpadać za barierki.

#5 Plecak przez który poczujesz się jak Spiderman

instagram.com/sky_saver / instagram.com
instagram.com/sky_saver / instagram.com

Skysaver to plecak który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. W razie pożaru umożliwia on bezpieczne zejście po ścianie budynku.

#6 Latarka zapewniająca bezpieczny powrót do domu

twitter.com/ / twitter.com
twitter.com/ / twitter.com

Jeśli w nocy zostaniesz zaatakowana przez rabusia wystarczy, że skierujesz to urządzenie w jego stronę. The Dazzeler to latarka o bardzo silnym promieniu światła, która chwilowo oślepia złoczyńcę.

#7 Zdalna łódka ratunkowa

facebook.com/ / facebook.com
facebook.com/ / facebook.com

Usafe to zdalnie sterowana jednostki pływająca, która bezpośrednio dotrze do potrzebującej osoby, nawet gdy ta znajduje się daleko na głębokim morzu. Usafe potrafi przedrzeć się przez fale i znaleźć osobę poszkodowaną.

#8 Samopompująca się bransoletka

facebook.com
facebook.com

Kingii to kompaktowa, nadmuchiwana bransoletka wielokrotnego użytku, która uratuję Cię przed utonięciem. Dzięki niej zachowasz bezpieczeństwo podczas pływania w basenie morzu czy oceanie.

#9 Buty dla nocnych biegaczy

facebook.com
facebook.com

Lubisz biegać nocą ale często zapominasz o odblaskach? Te buty sprawią, że nie musisz się tym martwić. Model Night Runner 270 shoe lights wyposażony jest w latarki, które sprawią, że będziesz widoczny z dalekich odległości.

#10 System pozwalający na bezpieczne oddychanie w trakcie pożaru

vimeo.com
vimeo.com

Safety iQ to awaryjny system oddychania. W przypadku pożaru ten specjalny gadżet oczyści powietrze z dymu i kurzu, tlenku węgla i toksycznych gazów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także