NewsyHotel tylko dla kobiet. Do tego pensjonatu mężczyźni mają zakaz wstępu

Hotel tylko dla kobiet. Do tego pensjonatu mężczyźni mają zakaz wstępu

Hotel tylko dla kobiet. Do tego pensjonatu mężczyźni mają zakaz wstępu
Katarzyna

02.09.2019 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pokłóciłaś się ze swoim mężem? A może jesteś świeżo po rozstaniu i potrzebujesz odpocząć od wszystkich mężczyzn? Jeśli tak to ten hotel będzie dla Ciebie wybawieniem. Na hiszpańskiej Majorce powstał właśnie "Som Dona" czyli hotel tylko dla kobiet.

Na stworzenie nietypowego hotelu o dziwo wpadł... mężczyzna! Od lat powstają pensjonaty dla homoseksualistów czy wegan, gdzie wszyscy mogą czuć się bezpiecznie pod względem reakcji innych osób. Co jednak z kobietami, które mają dosyć gwizdów i zaczepiania zalotników znad hotelowego basenu? Te kobiety, tak samo jak dziewczyny świeżo po zerwaniu czy po prostu grupa koleżanek, które chcą miło spędzić kilka dni razem, są bardzo mile widziane w hotelu, który znajduje się na Majorce.

somhotels.es
somhotels.es

Trzeba przyznać, że Hiszpania od lat kusi pięknymi plażami i upalnym klimatem, dodatkowo do przyjazdu zachęca wspaniała kultura, kuchnia oraz hiszpańska muzyka. Pensjonat jest o tyle ciekawym obiektem, że żaden mężczyzna nie ma prawa wstępu. Czterogwiazdkowy hotel przyjmuje w swoją gościnę jedynie kobiety. Skąd taki pomysł? Jak twierdzi założyciel pensjonatu Joan - Enric Capella, do tej pory nikt na świecie nie pomyślał o stworzeniu wysokiej jakości hotelu tylko dla kobiet. O miejscu, które może być ucieczką od wszelkich problemów i zmartwień, a także pozwoliłoby kobietom i dziewczynom, po prostu, nabrać pewności siebie i odpocząć od facetów.

somhotels.es
somhotels.es

Podczas pobytu w tym hotelu z pewnością nie usłyszysz od partnera, że za długo się malujesz lub że ciągle zmieniasz zdanie na temat swojego ubioru przed wyjściem na kolację. Co ciekawe, hotel zadbał o to, aby niemal wszystkie potrzeby kobiet zostały spełnione. Każdy z 39 pokoi, znajdujących się w hotelu "Som Dona" w Porto Cristo, posiada wszelkie udogodnienia w tym np. suszarki i prostownice, ale także lustra na których nie osiada para wodna dzięki czemu nie trzeba czekać przed przejrzeniem się w lusterku.

somhotels.es
somhotels.es
somhotels.es
somhotels.es

Hotel tylko dla kobiet wyposażony jest także w basen, restaurację z lokalną kuchnią, spa, salę do fitnessu oraz bar na dachu. Wystrój pensjonatu także jest przyjemny dla kobiecego oka. Pokoje są dopracowane do perfekcji, a każdy detal sprawia, że miło spędzisz czas w wynajmowanym miejscu. Co ciekawe, większość osób pracujących w hotelu to kobiety, dzięki czemu detoks od facetów jest jeszcze bardziej możliwy! Koszt pobytu w takim miejscu to średnio 400 zł za pokój. Czy to adekwatna kwota do spędzenia wakacji bez mężczyzn? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie same!

somhotels.es
somhotels.es
somhotels.es
somhotels.es
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także