NewsyHotel z siatką nad oceanem oferuje noclegi pod gołym niebem

Hotel z siatką nad oceanem oferuje noclegi pod gołym niebem

Hotel z siatką nad oceanem oferuje noclegi pod gołym niebem
Katarzyna

20.08.2019 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyobraź sobie, że (dosłownie) odpływasz w świat Morfeusza, w rytm morskich fal i pod gołym niebem! Wydaje Ci się, że to obraz, który widzimy tylko na filmach lub we własnych snach? Okazuje się, że nie tylko! Ten hotel z siatką nad oceanem, oferuje możliwość noclegu bezpośrednio nad oceaniczną wodą!

Ten hotel to raj dla miłośników dzikiej przyrody oraz influencerów z całego świata

instagram.com/lyss
instagram.com/lyss

Jeśli ostatnio widziałeś podobne zdjęcia u blogerek czy celebrytów, których śledzisz na social mediów, to możesz obwiniać tylko Grand Park Kodhipparu, który znajduje się na Malediwach. Influencerzy szczególnie upodobali sobie tę lokalizację, ze względu na piękne okoliczności przyrody, cudowne zachody słońca oraz niezwykły klimat, który można przekazać na zdjęciach.

instagram.com/stylextravelnow
instagram.com/stylextravelnow

Cały ośrodek posiada 120 willi, a każda z nich jest wyposażona w prywatny basen oraz siatkę, zawieszoną tuż nad oceanem. Mnóstwo ludzi pozuje na siatkach i wykonuje całe sesje zdjęciowe, jednak jak jest naprawdę i ile osób faktycznie śpi pod rozgwieżdżonym niebem? Tego nie wiadomo.

instagram.com/andathousandwords
instagram.com/andathousandwords

Co ciekawe mimo wysokiej kwoty jaką należy zapłacić za spędzenie nocy w hotelu Grand Park Kodhipparu, chętnych do wynajmu willi nie brakuje. Hotel niemal ciągle jest pełen turystów, którzy pragną chociaż przez chwilę nocować w tym rajskim miejscu.

instagram.com/iwanekkk
instagram.com/iwanekkk
instagram.com/fudzyh
instagram.com/fudzyh

Aby dostać się do hotelu Grand Park Kodhipparu należy wynająć motorówkę. Podróż ze stolicy Malediwów trwa zaledwie 20 minut!

instagram.com/wilderoza
instagram.com/wilderoza

Trzeba przyznać, że apartamenty jak i sama sypialnia tzn. siatka zawieszona nad oceanem, wyglądają naprawdę magicznie jednak na taki luksus mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Cena za jedną dobę spędzoną w takim miejscu wynosi 406$ czyli 1600 zł.

instagram.com/iqbalgran
instagram.com/iqbalgran

Jak Ci się podoba ten hotel? Spędziłby noc w takim miejscu? Jeśli tak to czy odważyłbyś się zasnąć na siatce zawieszonej nad oceanem?

instagram.com/bellafrisca
instagram.com/bellafrisca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także