PoradyLajfhakiNocujesz w hotelu? To prosty trik na hałas i światło z korytarza

Nocujesz w hotelu? To prosty trik na hałas i światło z korytarza

Jak poradzić sobie, gdy w hotelu jest za głośno? Fot. Genialne
Jak poradzić sobie, gdy w hotelu jest za głośno? Fot. Genialne

29.10.2022 19:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hałasy (różnego pochodzenia), dobiegające nas zza ściany, to bardzo częsty problem w hotelach na całym świecie. Są szczególnie uciążliwe dla tych, którzy korzystają z noclegu całymi rodzinami i mają ze sobą małe dziecko. Hałaśliwi sąsiedzi wybudzają je ze snu, czym irytują i maleństwo i rodziców. Przecież wszelakie udogodnienia, które wykupiliśmy, mają zapewnić nam relaks najwyższej klasy, o co usilnie stara się również obsługa hotelowa. Czemu więc mamy pozwolić na to, by ktoś psuł nam ten czas?

Powiadom personel - cisza nocna w hotelu musi być przestrzegana!

Masz pełne prawo do tego, aby wymagać należącego Ci się spokoju. Nie obawiaj się i zadzwoń lub zejdź na recepcję. Głośne zachowania są w hotelach niedopuszczalne, więc obsługa powinna natychmiastowo zareagować. W razie niedostosowania się do uwag, hałaśliwi sąsiedzi mogą zostać nawet usunięci z hotelu i nie zostanie im zwrócona uiszczona opłata za pobyt (nawet jeśli trwa dłużej niż jedną noc).

Young businesswoman sitting on bed holding suitcase and talking on phone in hotel room. Business woman in suit with luggage in hotel room. Business trip
Young businesswoman sitting on bed holding suitcase and talking on phone in hotel room. Business woman in suit with luggage in hotel room. Business trip

Hałas w hotelu? Zablokuj go!

Jeśli pierwsza interwencja nie pomogła lub na razie nie chcesz nikogo alarmować, to wypróbuj sprawdzony trik na wygłuszenie hałasu.

W hotelowych łazienkach zawsze jest zapas ręczników, a Ty na pewno nie korzystasz ze wszystkich. Weź więc jeden, aby głośni sąsiedzi przestali Ci przeszkadzać.

Obraz

Zwiń go w rulon i wciśnij w szparę pomiędzy podłogą a drzwiami wejściowymi.

Obraz

Jeśli nie planujesz nigdzie wychodzić w ten wieczór, to nie będzie Ci on bardzo przeszkadzał. Po jakimś czasie nie będziesz go w ogóle zauważać i zorientujesz się, że odgłosy zniknęły jak za sprawą magicznej różdżki!

5 pomysłów na ciekawe jesienne ozdoby

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także