PoradyLajfhakiJak suszyć pranie, kiedy na zewnątrz pada? Każda pralka ma tę ukrytą funkcję!

Jak suszyć pranie, kiedy na zewnątrz pada? Każda pralka ma tę ukrytą funkcję!

Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages / Genialne.pl
Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages / Genialne.pl
02.04.2023 17:49

Martwisz się, bo pogoda nie pozwala na suszenie prania na zewnątrz? W domu nie masz miejsca, aby rozstawić suszarkę? Poznaj, jak suszyć ubrania w pralce i wykorzystaj jej możliwości!

Dzięki temu patentowi oszczędzisz czas i nerwy. Pożegnasz problem z mokrym praniem, które nie ma gdzie wyschnąć. Przestań uzależniać częstotliwość prania od pogody na zewnątrz. Zapomnij o irytującej i zajmującej dużo miejsca suszarce stojącej w pokoju. Stosując ten patent, będziesz wyciągać z pralki od razu suche pranie. To proste i bardzo funkcjonalne!

Jak wysuszyć pranie bez suszarki? To możliwe

Taką możliwość daje absolutnie każda pralka. Wystarczy tylko trochę sprytu. Wcale nie musisz wyciągać mokrych ubrań z pralki, rozwieszać ich na sznurkach i czekać kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin, aż wyschną. Jest lepsze rozwiązanie — ten patent staje się coraz bardziej popularny, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy lubią mieć wszystkie domowe obowiązki jak najszybciej z głowy ;)

Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages
Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages

Jak suszyć ubrania w pralce?

Pewnie cię to zdziwi, ale absolutnie każda pralka (twoja też!) ma wbudowaną funkcję nie tylko prania, ale również i suszenia ubrań. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś? Nic dziwnego — nie napisano o tym nawet w instrukcji obsługi. To genialny patent, który pozwala na szybsze i bardziej efektywne wysuszenie tkanin niż to tradycyjne. Jak to zrobić?

  1. Kiedy pralka skończy już swoją pracę, wyciągnij z bębna połowę jego zawartości.
  2. W pustą przestrzeń włóż czysty, suchy, duży ręcznik.
  3. Następnie ustaw program z najwyższym możliwym wirowaniem.
  4. Po określonym przez urządzenie czasie wyciągniesz suche ubrania, gotowe do założenia. No, chyba że będą wymagały wyprasowania ;)
woman with color clothes near washing machine
woman with color clothes near washing machine

Jak to działa? Suchy materiał ręcznika wchłania całą wilgoć z prania — im większy, tym skuteczniej to zrobi. Nie zwlekaj, wypróbuj ten patent również u siebie. Dołącz do grona tych, którzy nie mogą nachwalić się tej metody i dzielą się nią ze wszystkimi bliskimi. Po co czekać, aż mokre pranie bardzo powoli wyschnie na suszarce? Pomóż mu i skróć czas suszenia do minimum — jeszcze w pralce!

Co zrobić, żeby dom pięknie pachniał? Skuteczne metody na nieprzyjemne zapachy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także