PoradyZmiotka jest niezastąpiona podczas mycia łazienki. Oszczędza nerwy i czas

Zmiotka jest niezastąpiona podczas mycia łazienki. Oszczędza nerwy i czas

Zmiotka jest niezastąpiona podczas mycia łazienki. Oszczędza nerwy i czas
Manuel

15.10.2022 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprzątanie wcale nie musi być ciężkim wysiłkiem, jeżeli znasz różne pomocne tricki. Dzisiaj pokażemy Ci, jak wyczyścić wannę bez narażania się na obolałe plecy. Posłuży Ci do tego pianka do golenia na szczotce. Tak, Twój facet być może po raz pierwszy w życiu okaże Ci się przydatny przy sprzątaniu!

Pianka do golenia na szczotce, fot. Smart Fox/YouTube
Pianka do golenia na szczotce, fot. Smart Fox/YouTube

Dlaczego pianka do golenia nadaje się do czyszczenia wanny?

Większość ludzi używa kremu do golenia tylko zgodnie z jego przeznaczeniem - aby zmniejszyć tarcie podczas golenia. Jednak produkt ten ma kilka innych zaskakująco praktycznych użyć, w tym eliminowanie tłustych plam i czyszczenie różnych powierzchni w łazience. Świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku wanien. Dzieje się tak dlatego, że krem do golenia zawiera wiele składników, które działają podobnie do domowego mydła. Dodatkowo, pienista i mydlana tekstura sprawia, że jest idealny do szorowania. Aby rozpocząć sprzątanie z użyciem kremu do golenia, wystarczy nanieść odrobinę na ręcznik, gąbkę lub... szczotkę i zabrać się do pracy.

Pianka do golenia na szczotce, fot. Smart Fox/YouTube
Pianka do golenia na szczotce, fot. Smart Fox/YouTube

Bez bólu pleców - pianka do golenia na szczotce

Aby usunąć plamy na wannie i sprawić, by wyglądała tak dobrze jakby była nowa najpierw umieść odpowiednią ilość kremu do golenia na szczotce. Następnie rozprowadź krem w miarę równomiernie po całej wannie. A teraz ją wyszoruj. Być może zaskoczy Cię to, jak łatwo Ci pójdzie i jak wspaniale ta metoda się sprawdza. Gdy już skończysz z szorowaniem, spłucz to wszystko i voila! Będziesz miał czystą i błyszczącą wannę - i to bez bolących pleców i dużego, żmudnego wysiłku. Prawda, że to było łatwe? Kto raz spróbował tej metody raczej nie wróci do swoich poprzednich nawyków.

Możesz też chcieć zobaczyć, jak przygotować nalewkę z kasztanów:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także