NewsyKobieta rozgryzła jak zawsze wygrywać w „Sapera”. Większość z nas robiła to źle!

Kobieta rozgryzła jak zawsze wygrywać w „Sapera”. Większość z nas robiła to źle!

Kobieta rozgryzła jak zawsze wygrywać w „Sapera”. Większość z nas robiła to źle!
Manuel
08.04.2022 10:58, aktualizacja: 08.04.2022 12:27

Dziewczyna imieniem Paisley postanowiła wytłumaczyć jak grać w Sapera - grę, którą zna prawie każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z komputerem. Jej wideo w przeciągu zaledwie 4 dni obejrzało ponad 4 mln osób i zdobyło ponad 0,5 mln polubień.

sp.hops/tiktok
sp.hops/tiktok

"Zróbmy coś innego tym razem..."

Naszej bohaterce pewnie nigdy do głowy nie przyszło, że jej krótki i banalny filmik zdobędzie aż taką popularność. Paisley to Kanadyjka, która aż dotąd dzieliła się na TikToku jedynie swoim życiem rodzinnym i nigdy nie przekroczyła nawet 5000 wyświetleń z żadnym swoim nagraniem. Ale parę dni temu postanowiła właśnie zrobić coś zupełnie innego.

Zaraz zrealizuje wszystkie wasze marzenia ze szkoły średniej, bo wytłumaczę wam jak grać w tę głupią grę...

- tak zaczyna swoje wideo Paisley. Po czym spokojnie tłumaczy o co chodzi z cyferkami pojawiającymi się na planszy w Saperze i jak można rozpoznać który kwadracik zawiera bombę.

sp.hops/tiktok
sp.hops/tiktok

Eureka!

Jaki wynika z ponad 6000 komentarzy dla wielu to co mówi Paisley jest sensacyjnym odkryciem, przy czym niewielki odsetek komentujących wyraziło swoje zaskoczenie tym, że dla tak wielu osób zasady gry w Sapera nie były dotąd oczywiste.

Tak się gra

Dla tych co nie wiedzą: jeśli na planszy pojawia się jedynka, to znaczy, że na którymś z sąsiednich pól jest bomba. Jeśli dwójka, to oznacza, że pole sąsiaduje z dwoma bombami, etc. Dzięki tej wiedzy można logicznie domyślić się gdzie są bomby.

sp.hops/tiktok
sp.hops/tiktok

Błogosławieństwo niewiedzy

I co, już rozumiesz jak się gra w Sapera? Jeśli nie to nie masz się czym martwić. Spora część oglądających wideo pomimo wyjaśnień Paisley też niewiele zrozumiała. Widocznie niektórym nigdy nie będzie dane pojąć tej gry.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także