ZagadkiQuizySposób, w jaki zaciskasz pięść, zdradza jaką osobą jesteś naprawdę

Sposób, w jaki zaciskasz pięść, zdradza jaką osobą jesteś naprawdę

Sposób, w jaki zaciskasz pięść, zdradza jaką osobą jesteś naprawdę
Aleksandra
29.11.2019 10:00, aktualizacja: 24.02.2020 13:34

Czasami pozornie nic nieznaczące gesty mówią o nas więcej niż nam się wydaje. Tak, jak np. zaciskanie pięści. Jesteście ciekawi, co takiego może ono zdradzić o Waszej osobowości?

#1 Kciuk na zewnątrz, na górze palców

Obraz

Jesteś bardzo empatyczną osobą. Na odległość wyczuwasz, że ktoś ma problem i robisz wszystko, aby mu pomóc, nawet własnym kosztem. Niestety, ludzie często wykorzystują Twoją dobroć. A Ty... Nawet jeśli wiesz, że zostałeś wykorzystany, nie potrafisz zostawić takiej osoby bez pomocy w kolejnej "potrzebie". Nie lubisz stać w miejscu, ciągle chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Jesteś wręcz uzależniony od zdobywania nowych doświadczeń. Masz w sobie dużo energii i lubisz ją wykorzystywać do pożytecznych celów. Zdarza się, że szukasz przygód i ryzyka.

#2 Kciuk na zewnątrz, na boku palców

Obraz

Jesteś istną duszą towarzystwa. Twoja otwartość, szczerość i pewność siebie przyciągają do Ciebie wielu ludzi. Twoja samoocena jest naprawdę wysoka, co sprawia, że nie boisz się działać. Czasami jednak pojawia się lęk przed porażką, który nieco ostudza Twój zapał, ale ma to miejsce naprawdę rzadko. Dodatkowo jesteś osobą, która lubi konkrety, punktualność i spryt, czyni Cię to idealnym kandydatem na kierownicze stanowisko. Twoim słabym punktem jest to, że przejmujesz się tym, co mówią o Tobie inni ludzie, którzy jeśli mówią o Tobie źle, to robią to po prostu z zazdrości.

#3 Kciuk wewnątrz

Obraz

Uwielbiasz opowiadać dowcipy, jesteś zabawny i elokwentny. Zdarza Ci się jednak w towarzystwie nowo poznanych osób, być odrobinę przygaszonym. Dlatego na początku wszyscy mają Cię za milczka lub nawet osobę chłodno nastawioną do otoczenia i mogą Cię unikać. Tym czasem Ty po prostu nie potrafisz otworzyć się od razu. Czasami powinieneś troszkę bardziej się wyluzować. Jesteś osobą odpowiedzialną. Każdą decyzję, jaką podejmujesz, musisz dokładnie przemyśleć. Zdarza się, że wymagasz od siebie zbyt wiele, a to wpędza Cię w niepotrzebny lęk i strach.

Zgadza się? :p
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także