PoradyLajfhakiJak zobaczyć wiadomość na messengerze bez wyświetlenia?

Jak zobaczyć wiadomość na messengerze bez wyświetlenia?

Jak zobaczyć wiadomość na messengerze bez wyświetlenia?
05.01.2020 18:46

Messenger to bardzo popularny komunikator. Pozwala nam być w kontakcie ze znajomymi w czasie rzeczywistym i w czasie rzeczywistym sprawdzić stan dostarczonej wiadomości. Ale co, gdy z jakiegoś powodu nie chcemy, aby nadawca zobaczył, że przeczytaliśmy jego wiadomość?

Poznaj kilka sposobów, aby odbierać wiadomości z messengera bez wyświetlenia informacji, że została ona przez Ciebie przeczytana.

unsplash.com
unsplash.com

1. Odbieraj wiadomości na pasku zadań.

Jeżeli mamy włączone powiadomienia w telefonie, to każda nowa wiadomość z messengera pojawi nam się na pasku zadań nawet, gdy mamy włączoną blokadę ekranu. Odczytanie jej na pasku nie włącza powiadomienia odczytania w messengerze. Pozwala to odczytać każdą krótką wiadomość.

2. Włącz tryb samolotowy.

Możesz skorzystać z trybu samolotowego lub po prostu wyłączyć samemu transmisję danych czy wifi.

Ważne jest jednak, żeby po przeczytaniu wiadomości wyłączyć aplikację messenger poprzez menadżera zadań, a następnie dopiero załączyć z powrotem internet.

unsplash.com
unsplash.com

3. Użyj aplikacji UNSEEN

Ten sposób działa przy korzystaniu z aplikacji messenger przez komputer. Aplikacja jest jednym z rozszerzeń do chrome`a i działa skutecznie. Aplikacja nie blokuje jednak informacji o dostarczeniu wiadomości. Jest już też dostępna aplikacja Unseen na Android.

Który sposób już wypróbowałeś?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także