DIYOzdoby Bożonarodzeniowe4 łatwe metody na zrobienie papierowych bombek na choinkę. Wyglądają pięknie!

4 łatwe metody na zrobienie papierowych bombek na choinkę. Wyglądają pięknie!

4 łatwe metody na zrobienie papierowych bombek na choinkę. Wyglądają pięknie!
15.12.2021 07:32, aktualizacja: 15.12.2021 10:32

Któż nie zachwyca się rękodziełem? Ręcznie robione prace budzą zachwyt i często zazdrość. Czasami wystarczy tylko kartka papieru, aby powstały niepowtarzalne dzieła. Pokażemy Wam, jak zrobić ozdoby na choinkę z papieru. Co powiecie na ręcznie robione bombki? Ale nie takie zwykłe, a wyjątkowe! Zobacz, jak zrobić bombki na choinkę z papieru, bombki origami!

Bombki origami

pinterest.com
pinterest.com

Jak zrobić bombki origami. Choć wyglądają na skomplikowane, można je zrobić postępując krok po kroku z instrukcjami z załączonego filmiku. To propozycja dla prawdziwych miłośników origami! Do stworzenia każdej z tych bombek potrzebne będą po 2 kwadratowe karteczki, klej i sznurek do zawieszenia bombki na choince. Wielkość bombek będzie uzależniona od wielkości użytych kartek papieru. Kolor i wzór, zależy już tylko od nas.

Bombki z papieru

pinterest.com
pinterest.com

Jak zrobić bombki z papieru? To dużo łatwiejsza wersja z instrukcją video. Potrzebne są karteczki w kształcie koła, mnóstwo kółek. Na jedną ozdobę potrzebujesz 8 okrągłych karteczek. Wystarczy każdą kartkę zgiąć na pół i skleić ją z kolejną kartką zewnętrznymi stronami (półksiężycami). I tak postępować z każdą kolejną z tych 8 kartką...

Bombki z papieru 3D

pinterest.com
pinterest.com

Zwykłe niezwykłe bombki z papieru.To kolejna propozycja, jak zrobić ozdoby na choinkę z papieru. Bombki wyglądają oszałamiająco, ale każdy może je wykonać. Efekt potęguje użycie kartek świątecznych, czy pocztówek. Są one sztywniejsze i można dzięki temu mieć różnorodne obrazy na bombkach.

Do stworzenia pojedynczej bombki 3D potrzebnych jest 20 papierowych kółek i klej. Cała tajemnica tego projektu tkwi w zginaniu wszystkich karteczek w 3 tych samych miejscach. Ale o tym już dowiesz się z filmiku poniżej.

Ażurowe bombki z papieru

pinterest.com
pinterest.com

Jak zrobić bombki z papieru w wersji ażurowej? Wystarczą 4 paski papieru układane na krzyż i po przekątnej, sklejone na środku jedna do drugiej. Potem zostaje tylko połączyć luźne końcówki pasków klejem i gotowe.

Robisz jakieś ozdoby na choinkę? Pochwal się nimi w komentarzu! ;)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także