NewsyKobieta prosi firmę o puste kartony, bo od dwóch tygodni nie jest w stanie używać nowo kupionego blendera. Przez swoje koty

Kobieta prosi firmę o puste kartony, bo od dwóch tygodni nie jest w stanie używać nowo kupionego blendera. Przez swoje koty

Kobieta prosi firmę o puste kartony, bo od dwóch tygodni nie jest w stanie używać nowo kupionego blendera. Przez swoje koty
Manuel

13.04.2022 09:50, aktual.: 13.04.2022 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tę zwariowaną sytuację będą w stanie zrozumieć jedynie miłośnicy kotów, wszystkim innym wyda się ona tak absurdalna, że trudno będzie im uwierzyć, że miała miejsce (a miała!).

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Ludzie listy piszą

To opowieść o 3 kotach, 2 lesbijkach i 1 kartonie sygnowanym logo firmy Vitamix, zawierającym blender. Na początku tego roku mieszkająca ze swoja partnerką i kotami w Kanadzie Jessica Gerson-Neeves wysłała do firmy Vitamix publiczny list z jedną z najdziwniejszych próśb jakie widział internet (możecie przeczytać go w całości tutaj).

TCaF/facebook
TCaF/facebook

"Kupujemy!"

W swoim liście Jessica opowiada historię tego, jak wraz ze swoją partnerką zdecydowały się z okazji ostatnich czarnopiątkowych przecen kupić blender, w którym mogłyby sobie robić swoje ulubione smoothie. I tak też zrobiły, zamawiając produkt poprzez Amazona. Kłopoty zaczęły się jednak tuż po tym, jak przyszła do nich paczka z przesyłką.

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Święta trójca

Jak wspomina Jessica, po odebraniu przesyłki blender, zapakowany jeszcze w karton, stanął "chwilowo" na ziemi w kuchni. I tam już, przez następne dwa i pół tygodnia - aż do napisania omawianego listu - pozostał. Dlaczego? Bo karton, w którym znajdował się blender momentalnie "zasiedliły" 3 koty należące do kobiet.

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Siła social-mediów

Panie uznały całą sytuację za zabawną i zamiast pozbawić koty ich kartonu postanowiły całą sprawę udokumentować fotkami i wrzucić je na jedną z popularnych facebookowych grup poświęconych kotom. Odtąd codziennie wrzucały tam fotki, czekając aż karton znudzi się ich futrzastym podopiecznym.

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Zwycięstwo?

Karton jednak się nie znudził. Dlatego Jessica postanowiła odezwać się do Vitamixa. Opisała im całą sytuację i poprosiła firmę o przysłanie kobietom 3 pustych kartonów. Jej post zdobył ponad 15 000 polubień, ponad 5 500 komentarzy i ponad 4 000 udostępnień. Firma zapowiedziała, że wyśle kobietom kartony o które proszą tak szybko, jak to będzie możliwe.

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Niekończąca się opowieść

W końcu koty dostały swoje kartony. Ale to nie koniec opowieści. Cała sprawa tak wciągnęła licznych koto-maniaków, że trójka sierściuchów obecnie posiada swój własny fan-page (znajdziecie go tutaj), na którym niemal codziennie relacjonowane są przygody 3 kotów z kartonami. Fan-page w krótkim czasie zebrał 46 000 obserwujących, a nowych wciąż przybywa.

TCaF/facebook
TCaF/facebook

Jeśli cała historia nie jest jakimś kompletnym wariactwem, to my już nie wiemy co nim jest. A co Wy o niej sądzicie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także