PoradyLajfhakiKto Cię podgląda na Instagramie? Teraz możesz to łatwo sprawdzić!

Kto Cię podgląda na Instagramie? Teraz możesz to łatwo sprawdzić!

kto mnie podgląda na instagramie? Fot. genialne
kto mnie podgląda na instagramie? Fot. genialne
12.10.2022 14:58

Nurtuje Cię chęć sprawdzenia, kto najczęściej odwiedza Twój profil na Instagramie? Chcesz wiedzieć, czy masz jakiegoś stałego bywalca lub stalkera? Od teraz możesz zdemaskować swojego byłego chłopaka lub ex-dziewczynę Twojego obecnego partnera – jeśli Cię podglądają, dowiesz się o tym! Czy to jakaś magiczna aplikacja? Nie! Kto mnie podgląda na Instagramie? Sprawdź!

Jak zobaczyć, kto wyświetla mój profil na Instagramie?

Jedyne, co musisz zrobić, to ładne zdjęcie lub filmik i udostępnić to w Instastory. Tylko tyle i aż tyle! Teraz poczekaj, aż Twoi obserwatorzy zobaczą, co tam wrzuciłeś. Liczba osób, które wyświetliły zawartość, będzie rosnąć – a lista ułoży się chronologicznie. Ale do czasu!

Czy wiesz, co oznacza kolejność osób, które wyświetliły relację Instastory?

Nagle użytkownik X, który jako pierwszy zobaczył, co udostępniłeś, zjechał o parę miejsc niżej. Dlaczego? Przecież nikt nie mógł wyświetlić tej relacji wcześniej, skoro on zrobił to już dawno.

Obraz

Kto odwiedza mój profil na Insta?

Ci, którzy są na szczycie listy! Jeżeli grono ludzi, którzy wyświetlili Twoją relację, przekroczy magiczną liczbę 50, to poszczególne profile nie będą już układane chronologicznie. Już nie dowiesz się, kto jako pierwszy, a kto jako ostatni obejrzał post. Na pewno zobaczysz za to, kto jest Twoim wiernym fanem!

Kto mnie podgląda na Instagramie? Fot. Freepik
Kto mnie podgląda na Instagramie? Fot. Freepik

Na samym szczycie listy widnieją Ci, którzy są najbardziej zainteresowani Twoim profilem!

Nie jest to oceniane na podstawie tego, ile komentarzy czy lajków ktoś umieszcza pod Twoimi zdjęciami. Oczywiście nie ma znaczenia też to, jak często ze sobą piszecie. Ponieważ na liście widzów najpierw pojawią się Ci, którzy po prostu najczęściej Cię podglądają!

Jeśli to Ty jesteś takim cichym obserwatorem i wchodzisz na profil nielubianej osoby tylko po to, żeby wyświetlić jej relację, bez żadnej innej aktywności, to miej się od tej pory na baczności! Przecież ona też może znać ten trik, a wtedy z łatwością Cię zdemaskuje!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także