PoradyLajfhakiPrawdziwa chatka Kubusia Puchatka na dwa wyjątkowe dni otworzyła się dla turystów!

Prawdziwa chatka Kubusia Puchatka na dwa wyjątkowe dni otworzyła się dla turystów!

Prawdziwa chatka Kubusia Puchatka na dwa wyjątkowe dni otworzyła się dla turystów!
Manuel
03.10.2021 12:06

Wszyscy kojarzą chatkę Kubusia Puchatka i stumilowy las z klasycznej disneyowskiej animacji, ale niewielu wie, że chatka i las istnieją naprawdę. Pod koniec września dwie rodziny na jedną noc miały okazję zamieszkać w domu swego ulubionego misia.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Jedyna taka okazja

Chatka Kubusia Puchatka to miejsce stworzone przez byłego pracownika Disneya, który był współodpowiedzialny za powstanie animacji. Do tej pory była jego prywatnym azylem, ale z nieznanych bliżej powodów na dwa wyjątkowe dni postanowił wynająć je turystom na popularnej stronie Airbnb.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Misie-ptysie

24 i 25 września dwie rodziny miały okazję spędzić tam noc, a w dzień przejść się po Stumilowym Lesie (w tej roli wystąpił las Ashdown, cała posiadłość położona jest w miejscowości Nutley w Wielkiej Brytanii), pobawić się w misie-ptysie, w które Puchatek grał ze swymi przyjaciółmi i spróbować lokalnych wypieków sporządzonych na miodzie.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

"To było wyjątkowe!"

Domek z zewnątrz jest pieczołowitym odwzorowaniem oryginalnej chatki Kubusia z animacji. Wewnątrz natomiast znajdują się łóżka zdolne pomieścić łącznie 6 osób i meble oddające klimat mieszkania słynnego misia. Jak napisał w recenzji jeden z dwóch szczęśliwców, któremu udało się wynająć miejsce było to niesamowite, totalnie magiczne przeżycie, jedno z tych, które zdarzają się raz na całe życie.

Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb
Kim/Airbnb

Chcielibyście mieć możliwość nocowania w chatce Kubusia?

Dekoracje i ozdoby: Świecące galaktyczne słoiki

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także