PoradyKupujesz bułki w Biedronce? Zwróć uwagę na regał, ukryli w nim genialną funkcję

Kupujesz bułki w Biedronce? Zwróć uwagę na regał, ukryli w nim genialną funkcję

Kupujesz bułki w Biedronce? Zwróć uwagę na regał, ukryli w nim genialną funkcję
Manuel

27.11.2022 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli robisz tam przynajmniej od czasu do czasu zakupy, to pewnie kupujesz też czasami bułki w Biedronce. Dziś pokażemy Ci jak sięgać wygodniej po te najświeższe. A także wskażemy które to są i jak je łatwo rozpoznać spomiędzy innych bułek.

Biedronka to jeden z ulubionych sklepów Polaków. Lecz większość z nich nie ma pojęcia o tej funkcji

Jeśli wierzyć statystykom Biedronka to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków sklepów. A już na pewno najbardziej odwiedzanych. W dobie szalejącej inflacji i pojawiającej się powoli drożyzny w sklepach tego typu robi swoje podstawowe zakupy jeszcze więcej osób. Nic w tym dziwnego w momencie, kiedy z każdym groszem w portfelu trzeba się liczyć. Ale jeśli już bywasz w tym dyskoncie na zakupach to warto, abyś je zrobił możliwie wygodnie. I oczywiście zapakował i wziął z sobą do domu te najlepsze, bo najświeższe bułki. Tylko, które to właściwie są prawda?

Jak rozpoznać, które bułki są bardziej świeże, skoro wszystkie wyglądają tak samo?

Rozpoznanie, które bułki w Biedronce są bardziej świeże nie jest problemem, jeśli część z nich dopiero co została zapakowana do pułki i jest jeszcze gorąca. Albo chociaż odrobinę cieplutka. Schody pojawiają się dopiero, gdy pieczywo zdąży już na tyle się schłodzić, że cały asortyment ma taką samą temperaturę. Wtedy warto wiedzieć jak sama Biedronka zaleca pakować świeże pieczywo swoim pracownikom. Otóż mają oni zalecenie, aby najświeższa dostarczona na sklep partia pieczywa zawsze znajdowała się z tyłu. To proste i logiczne, gdyż większość ludzi będzie sięgała po pieczywo, które znajduje się najbliżej pod ręką.

Jeśli chcesz więc mieć najświeższe bułeczki, to wystarczy sięgnąć jak najdalej to możliwe. Ale tu właśnie pojawia się drugi problem. często bowiem sięgnięcie po te najdalsze bułeczki wcale nie jest takie proste. Zwłaszcza jeśli robimy zakupy w sklepie, w którym pojemniki z pieczywem należą do tych większych. Wtedy warto skorzystać z drobnego ułatwienia, z którego korzystają sami pracownicy Biedronki...

Tak w łatwy sposób wyciągniesz najświeższe bułki w Biedronce

W omawianym dyskoncie przy pojemnikach z pieczywem zawsze znajduje się po prawej stronie mała rączka (zazwyczaj w górnym, prawym rogu). Jej pociągnięcie sprawi, że półka z pieczywem wysunie się w całości w Twoim kierunku. Dzięki temu niezwykle łatwo będzie Ci sięgnąć po dowolną bułkę, w tym również te znajdujące się z tyłu. Jest to mechanizm, którego używają sami pracownicy sklepu przy załadunku półek. Warto z niego korzystać.

Triki na przechowywanie jedzenia. Dzięki nim nic się nie marnuje w koszu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także