NewsyPrzerażający balon z horroru może znaleźć się w Twoim domu. Kupisz go za 145 zł

Przerażający balon z horroru może znaleźć się w Twoim domu. Kupisz go za 145 zł

Przerażający balon z horroru może znaleźć się w Twoim domu. Kupisz go za 145 zł
Katarzyna
05.09.2019 16:10

Jeśli jesteś fanem horrorów lub przynajmniej remake'u „It” Stephena Kinga w 2017 roku, masz dziś

Jeśli jesteś fanem filmów z dreszczykiem, wszelkich thrillerów i oczywiście horrorów, z pewnością nie jest Ci obcy film pt. "It" ("TO"), który został napisany przez Stephena Kinga. W 2017 roku pojawiła się ekranizacja tej książki, zaś wkrótce do kin trafi druga cześć filmu. A co może być lepszego niż film? Oczywiście wszystkie filmowe gadżety! Jeśli przerażający klaun z filmu i jego czerwony balonik, nie są Ci straszne, z pewnością pokochasz ten gadżet.

Niedawno w sieci pojawiła się informacja, że za 37 dolarów (około 145 zł), można kupić lampę w kształcie kultowego czerwonego balonika. Taka lampa sprawi, że z pewnością nie przejdziesz spokojnie przez swój dom!

firebox.com/
firebox.com/

Balon - lampka oświetla pomieszczenie czerwonym światłem jednak dystrybutor zaznacza, że "jeśli balon zacznie się samoczynnie unosić do góry, lepiej natychmiast skontaktuj się z policją lub odpowiednimi służbami".

firebox.com/
firebox.com/

Ta lampa może skutecznie przestraszyć wszystkich gości, których zaprosisz do swojego domu, w końcu sama w sobie nie jest upiorna, jednak jeśli ktoś obejrzał film będzie wiedział, że należy mieć się na baczności! I wszystko byłoby w porządku w tej niewinnej lampce, gdyby nie fakt, że przez ten czerwony balon i jego poświatę, może podglądać na Ciebie upiorny klaun!

Obraz
firebox.com/
firebox.com/

Jeśli więc nie możesz się doczekać nadchodzącej części tego horroru, taki gadżet może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Więc jeśli jesteś fanem przerażającego wystroju domu, który może wyglądać niepozornie, to koniecznie pomyśl o posiadaniu tej lampki!

firebox.com/
firebox.com/
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także