PoradyMcDonald`s pokazuje jak prawidłowo jeść frytki. Ich opakowanie ma ukrytą funkcję

McDonald`s pokazuje jak prawidłowo jeść frytki. Ich opakowanie ma ukrytą funkcję

McDonald`s pokazuje jak prawidłowo jeść frytki. Ich opakowanie ma ukrytą funkcję
Manuel
27.08.2022 08:21, aktualizacja: 27.08.2022 08:43

Jeśli jesteś miłośnikiem frytek z McDonald`s i zdarza Ci się kupować je nawet kilka razy w tygodniu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że do konsumpcji przystępujesz w niewłaściwy sposób. Jak prawidłowo jeść frytki z ketchupem? Okazuje się, że można to zrobić zupełnie niepoprawnie!

pixabay
pixabay

Kartonowa sztuczka - jak prawidłowo jeść frytki z ketchupem

Jeden z internautów umieścił w mediach społecznościowych obrazkową instrukcję jedzenia frytek z ketchupem. Otóż, kartonowe pudełko z McDonald`s posiada jedną dłuższą ściankę. Po jej odgięciu utworzy się mała półeczka, na którą można wycisnąć ketchup. To rozwiązanie zdecydowanie ułatwia jedzenie i sprawia, że cały proces jest dużo bardziej higieniczny. Jak widać najprostsze metody są zawsze najlepsze. Teraz już zdecydowanie wiesz jak prawidłowo jeść frytki z ketchupem! Choć oczywiście zawsze to możesz zrobić po swojemu. Najważniejsze i tak jest to, żeby Ci frytki z McDonaldsa smakowały. A mają one tylu oddanych miłośników, że tak naprawdę nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jakie są dobre.

© todayyearsoldig/Twitter
© todayyearsoldig/Twitter

Ketchup lubi latać. A ubrania niestety "lubią" ketchup

Już  nigdy nie będziesz musiał wylewać ketchupu na frytki i brudzić sobie palców pomidorowym sosem. A ulubioną, ziemniaczaną przekąskę zjesz spokojnie w dogodnie wybranym miejscu. Musisz jedynie uważać, aby kreatynie zaprojektowana półeczka nie zamieniła się w siejącą zniszczenie katapultę.;) Spieranie ketchupu z ubrań może nastręczyć małych problemów. I na pewno nie jest czymś, co byś chciał zapamiętać z wypadu do swojej ulubionej fast foodowej restauracji (a może jesteś miłośnikiem innej?). Choć ostatecznie każda pralka sobie z taką plamą powinna dobrze poradzić, nawet jesli nie jesteś "wykapaną" gospodynią domową.

Czy masz swój autorski sposób na jedzenie frytek kupionych w McDonald`s? Koniecznie daj nam znać. 

Lubisz jedzenie na wynos? Oto genialny sposób na komfortowe zjedzenie dowolnego zestawu z McDonald`s w aucie.

genialne
genialne

Poznaj zaskakujące fakty o McDonald`s oraz triki pomocne przy zamawianiu jedzenia w tej sieci barów szybkiej obsługi.

pixabay
pixabay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także