NewsyNajbardziej na świecie wytatuowana para to wiekowi seniorzy, którzy z dumą prezentują swoje ciała

Najbardziej na świecie wytatuowana para to wiekowi seniorzy, którzy z dumą prezentują swoje ciała

Najbardziej wytatuowana para na świecie Fot. Pinterest
Najbardziej wytatuowana para na świecie Fot. Pinterest
20.08.2022 18:10

Niektórzy seniorzy nie przypominają stereotypowych babć i dziadków. Oni zaskakują swoim wyglądam, a nawet trafiają do Księgi Rekordów Guinessa. Jak ta najbardziej wytatuowana para na świecie!

Najbardziej wytatuowana para na świecie i ich miłość do tatuaży

Charlotte Guttenberg i Charles „Chuck” Helmke to wyjątkowa para. Z powodu tatuaży Amerykanie trafili do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej wytatuowani ludzie na świecie.

Kobieta ma obecnie 73 lata, a 98,75% jej ciała pokrywają kolorowe wzory. Natomiast 80-letni mężczyzna ozdobił tatuażami 93,75% swojego ciała.

pinterest
pinterest

Tatuowanie wciąga

Charlotte swój pierwszy tatuaż zrobiła sobie dopiero w wieku 50 lat. Później regularnie przybywało wzorów na jej ciele. Od zawsze inspirowała ją Brytyjka Isobel Varley, która w 1990 roku zyskała tytuł najbardziej wytatuowanej kobiety na świecie.

pinterest
pinterest

Najbardziej wytatuowana para na świecie

Natomiast Chuck swój pierwszy tatuaż zrobił sobie w 1959 roku podczas służby w amerykańskiej armii. Potem z tuszem pożegnał się na 40 lat, po czym w 2000 roku powrócił do tatuowania, które całkowicie go wciągnęło.

Seniorzy z tatuażem - pióra i czaszki

Para poznała się w studiu tatuażu i obecnie mieszka wspólnie w mieście Melbourne na Florydzie. Co ciekawe, Charlotte jest posiadaczką największej liczby kolorowych piór na ciele (216). Natomiast skórę Chucka pokrywa aż 376 czaszek.

pinterest
pinterest

Charlotte opowiada o swoich tatuażach

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także