PoradyLajfhakiNałóż to na słuchawkę prysznicową, a rozpuści cały znajdujący się na niej kamień!

Nałóż to na słuchawkę prysznicową, a rozpuści cały znajdujący się na niej kamień!

pianka do golenia do czyszczenia fot. genialne.pl
pianka do golenia do czyszczenia fot. genialne.pl

17.02.2023 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy myjesz kabinę prysznicową, to pewnie najbardziej zależy Ci na doczyszczeniu jej ścianek i drzwi. Dbasz o to, aby usunąć z nich zaschnięte kropelki wody. Następnie skupiasz się na wyczyszczeniu kranu – starasz się, aby lśnił. Ale czy pamiętasz, aby dokładnie wymyć każdy element prysznica? Słuchawka również wymaga gruntownego czyszczenia – i należy to zrobić nie tylko od tej stalowej strony. W tych małych otworach, przez które wypływa woda, również kryje się brud i osady z kamienia. Sprawdź, jak ją dokładnie wyczyścić – mamy na to zaskakujący, ale mega skuteczny domowy sposób!

Sprzątając w łazience, nie wolno zapominać o gruntownym czyszczeniu słuchawki prysznicowej – przecież to właśnie z niej leci woda, która otula Twoje ciało. Ponadto, jeśli ją zaniedbasz, szybko pokryje się kamiennym osadem, co mocno utrudni korzystanie z niej. Otworki – jeden po drugim – przestaną być drożne. Lepiej do tego nie dopuścić.

Jak szybko i skutecznie wyczyścić słuchawkę prysznicową?

Wystarczy, że nałożysz na nią produkt, który z dużym prawdopodobieństwem masz już w swojej łazience. Choć zazwyczaj używasz go w innym celu, w czyszczeniu prysznica sprawdzi się fenomenalnie!

Obraz

Genialne właściwości czyszczące ma… pianka do golenia! Wystarczy, że nałożysz ją precyzyjnie na każdy element prysznica.

Obraz

Następnie odczekaj chwilę, aż pianka zadziała - pominięcie tego kroku grozi tym, że patent będzie nieskuteczny.

Obraz

po czym wetrzesz w całą powierzchnię za pomocą szmatki i spłuczesz.

Obraz

Finalny efekt na pewno Cię zaskoczy. Pewnie nawet nie spodziewasz się, że pianka do golenia może się przydać do czyszczenia prysznica i zadziała tak dobrze! Gwarantujemy, że jeśli choć raz przetestujesz ten patent, zostanie z Tobą na dłużej. Jest tani, pomysłowy i na pewno polecisz go swoim bliskim!

Interesuje Cię temat sprawdzonych domowych patentów? Aby jeszcze dogłębniej wyczyścić słuchawkę prysznicową, wykorzystaj ten hitowy trik, który podbił sieć - poleca go większość internautów! Jeśli go zastosujesz, nawet najstarsze kamienne osady w mig się rozpuszczą!

Jeśli wetrzesz w kran ten płyn, kamienne zacieki przestaną się na nim osadzać! Te brzydkie osady to już przeszłość!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także