InspiracjeMiejsca10 niebiańskich hoteli, w których zapragniesz zamieszkać do końca życia. Są bajeczne

10 niebiańskich hoteli, w których zapragniesz zamieszkać do końca życia. Są bajeczne

10 niebiańskich hoteli, w których zapragniesz zamieszkać do końca życia. Są bajeczne
Katarzyna
09.11.2019 07:46, aktualizacja: 13.11.2021 15:30

Wyjazd na wakacje marzeń wiąże się z wieloma rzeczami - przede wszystkim (o ile organizujesz wakacje sam) musisz wszystko wcześniej zaplanować. Dojazdy, noclegi, wyżywienie, a także wszelkiego rodzaju rozrywki pozostają na Twojej głowie!

Jeśli w tym roku chcesz pojechać w piękne miejsce, a dodatkowo nocować w niezwykłym hotelu koniecznie sprawdź poniższe rekomendacje!

#1 Lulu Hotel, Berlin

instagram.com/guldsmedenhotelsberlin
instagram.com/guldsmedenhotelsberlin

Lulu Hotel gwarantuje swoim gościom wiele atrakcji, a także pięknie urządzone pokoje, w których znajdują się antresole i huśtawki! Dodatkowo w hotelu znajdują się same ekologiczne kosmetyki, a także można wypożyczyć rower. Kuszą także pobliskie sklepy oraz klimatyczne knajpki.

instagram.com/milkandsun
instagram.com/milkandsun

#2 Kakslauttanen Arctic Resort, Finlandia

instagram.com/kakslauttanen_arctic_resort
instagram.com/kakslauttanen_arctic_resort

Czy potrafisz sobie wyobrazić coś piękniejszego niż oglądanie zorzy polarnej z ciepłego łóżka? Hotel Kakslauttanen Arctic Resort to jedyny w Finlandii hotel, który proponuje nocleg w przeszkolonych budynkach przypominających igloo! Dodatkowo w pobliżu można wynająć skuter śnieżny, sanie z psami husky a także łowić ryby z przerębli.

#3 Hanging Gardens Of Bali, Indonezja

instagram.com/hanginggardensofbali
instagram.com/hanginggardensofbali

Ten hotel to miejsce, którego nie można przegapić będąc na wycieczce w Indonezji! Basen znajdujący się przy hotelu jest jednym z najczęściej fotografowanych, jednak nie ma co się dziwić, ponieważ wygląda on naprawdę imponująco. Gęsty las deszczowy i niesamowita tropikalna pogoda sprawiają, że noc w tym miejscu staję się spełnieniem marzeń każdego miłośnika dzikiej przyrody.

instagram.com/hanginggardensofbali
instagram.com/hanginggardensofbali

#4 Azulik Tulum, Meksyk

facebook.com/azulikhotel[/caption]
facebook.com/azulikhotel[/caption]
facebook.com/AzulikHotel
facebook.com/AzulikHotel

To miejsce to raj dla blogerek i miłośników dobrego designu. Łączy ze sobą koncepcję rdzennych mieszkańców Meksyku oraz współczesne elementy kultury. Wiele elementów znajdujących się w hotelu są zaczerpnięte z natury. Na miejscu można korzystać z zabiegów odnowy biologicznej, podziwiać architekturę i wzornictwo, udać się do lokalnych sklepów oraz wypoczywać w luksusach zapewnionych przez ośrodek.

#5 Conrad Maldives Rangali Island, Malediwy

instagram.com/thetravelcorporation
instagram.com/thetravelcorporation

Polubiłeś Aquamana? Może także chciałbyś zamieszkać pod wodą? Jeśli tak, ten hotel jest dla Ciebie idealny! Oprócz spania w przeszklonym pomieszczeniu, które znajduje się pod wodą, równie ekscytujące jest nurkowanie z rybami oraz oglądanie całych ławic z wygodnej wanny!

#6 Icehotel, Szwecja

instagram.com/icehotelsweden
instagram.com/icehotelsweden
instagram.com/icehotelsweden
instagram.com/icehotelsweden

Jeśli kochasz zimną pogodę, śnieg i lód, to warto wybrać się do lodowego hotelu w Szwecji. Tylko tutaj możesz spać na lodowym łóżku lub popijać drinki ze szkła wyrzeźbionego z czystego lodu. A jeśli nagle naszłaby Cię ochota na zamążpójście, znajdziesz tutaj nawet kaplicę wyrzeźbioną z lodu!

#7 Sala Silvermine Underground Suite, Szwecja

Jeśli jesteś zmęczony nieustająco dzwoniącym smartfonem oraz ciągłym sprawdzaniem maili, możesz udać siędo kopalni w Sala Silvermine, która znajduje się 155 metrów pod ziemią w zabytkowej kopalni srebra. Uwierz, nikt się do Ciebie nie dodzwoni! Jeśli nie obawiasz się chodzenia po ciemnych i wilgotnych korytarzach kopalni, dojście do apartamentu nie będzie dla Ciebie problemem.

#8 Skylodge Adventure Suites, Peru

instagram.com/naturavive
instagram.com/naturavive

Nawet jeśli obawiasz się wysokości to warto rozważyć przynajmniej jeden nocleg w tym miejscu. Gwarancja zabójczych widoków z wiszącej 440 metrów nad ziemią kabiny wykonanej z przeźroczystego materiału jest niezwykły!

#9 Bambu Indah, Bali

instagram.com/jasonj_b
instagram.com/jasonj_b

Wiele hoteli pozwala na oglądanie podwodnego świata, jednak myśl o tym, że chodząc po podłodze swojego pokoju dosłownie możesz podejrzeć co robią wodne stworzenia, jest niesamowita! W hotelu znajdującym się na Bali zakochasz się w pięknym designie oraz możliwości budzenia się rano i podziwiania tropikalnych ryb. Pokoje znajdują się nad stawem, a ich podłoga wykonana jest z hartowanego szkła, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nie pęknie.

#10 Ladera Resort, St. Lucia (Karaiby)

instagram.com/laderaresort
instagram.com/laderaresort

Jeśli marzyłeś o tym by mieszkać w dżungli, ten pensjonat jest idealny.To miejsce z widokiem na słynne góry Piton oraz przepiękne błękitne Morze Karaibskie. Hotel otoczony jest gęstym lasem, który wygląda jak z bajki Tarzan! Pokoje wyposażone są tylko w 3 ściany, a czwarta pozostaje otwarta dzięki czemu możesz podziwiać piękne zachody słońca oraz niespodziewanych gości w postaci małpek.

Który hotel podoba Ci się najbardziej? Gdzie wybrałbyś się najchętniej? Daj nam znać w komentarzu na Facebooku!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także