PoradyLajfhakiNaturalny sposób na usunięcie pleśni. Bez szkodliwej chemii!

Naturalny sposób na usunięcie pleśni. Bez szkodliwej chemii!

źródło: eHow
źródło: eHow
Bogdan

26.04.2020 10:29, aktual.: 26.04.2020 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli kiedykolwiek walczyłeś z pleśnią w domu, to z pewnością wiesz, jak żmudna jest ta walka. To okropieństwo nie tylko nieestetycznie wygląda, ale sprawia też, że nasz dom ma bardzo specyficzny zapach, a jej obecność w naszym domu jest bardzo niezdrowa! Jeżeli zlekceważysz problem, możesz mieć poważne problemy m.in. z układem oddechowym, nerwowym, a także z niektórymi narządami.

Chyba nie trzeba już dodawać, że gdy tylko zobaczysz pleśń w swoim domu, powinieneś natychmiast coś z tym zrobić. Już śpieszymy z pomocą!

http://healthybeautiful.info
http://healthybeautiful.info

Aby pozbyć się uciążliwego problemu niezbędny będzie naturalny olejek z drzewa herbacianego. W latach 20. XX wieku, Australijczycy odkryli, że olejek z drzewa herbacianego jest antyseptyczny i 100 razy bardziej skuteczni niż kwas karbolowy - dobrze znany środek bakteriobójczy, którzy był wykorzystywany w tamtych czasach.

Ostatnie badania wykazały, że olejek z drzewa herbacianego może skutecznie zwalczać problemy układu oddechowego począwszy od bólów gardła, kaszlu, kataru, po astmę, gruźlicę i zapalenie oskrzeli. Ma również właściwości antybiotyczne, które pomagają w leczeniu infekcji skóry, wysypki, łupieżu, oparzeń i wielu innych. Jakby tego było mało, dezynfekuje i pomaga pozbyć się wszelkiego rodzaju bakterii, a przede wszystkich uciążliwej pleśni!

Jak pozbyć się pleśni przy użyciu olejku z drzewa herbacianego?

Wikimedia Commons
Wikimedia Commons

Wszystko czego potrzebujesz to:

  • olejek z drzewa herbacianego
  • kawałek płótna

Sposób użycia

Wymieszaj dwie łyżeczki olejku herbacianego z dwiema szklankami wody i wlej mieszankę do butelki z rozpylaczem. Powstałą cieczą spryskaj obszary pokryte pleśnią. Odczekaj, a następnie przetrzyj dane miejsce suchą tkaniną. To naprawdę działa! Zaufaj nam, a będziesz mile zaskoczony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także