NewsyOn zbiera lalki Barbie, ona wypchane zwierzęta. Nietypowe hobby gwiazd

On zbiera lalki Barbie, ona wypchane zwierzęta. Nietypowe hobby gwiazd

Hobby gwiazd Fot. Amanda Seyfried Instagram / twitter
Hobby gwiazd Fot. Amanda Seyfried Instagram / twitter
Manuel
05.10.2022 18:21

Po tym artykule możesz już na niektórych ze swoich ulubionych celebrytów nigdy nie popatrzeć tak samo. Część z nich ma bowiem bardzo nietypowe, dziwaczne zainteresowania, takie jak wypchane zwierzęta, kolekcjonowanie lalek Barbie czy noże i sztylety. Oto hobby gwiazd.

Johnny Depp

Do niedawna był bożyszczem kobiet i nadal wiele dziewczyn się kocha w przystojnym i zawadiackim piracie z Karaibów. Jego miłośniczkom może być więc bardzo trudno uwierzyć, że Depp ma bogatą kolekcje lalek Barbie. W pewnym sensie pasuje to do jego ekscentrycznego stylu. Aktor zawsze był kojarzony z buntownikiem, kimś nietypowym. Ale kolekcja Barbie może szokować. Podobno Depp ma wiele unikatowych modeli, z podobizną Beyoncé, Paris Hilton czy Marilyn Monroe na czele.

Amanda Seyfried

Gwiazda wielu kinowych hitów, a wcześniej także filmów dla młodzieży, ma kolekcje, która dla wielu osób będzie nie tylko zaskakująca, ale i oburzająca. Aktorka posiada bogatą zbieraninę... wypchanych zwierząt. Co więcej, z jakiegoś powodu uważa je za dzieła sztuki. W dobie bardzo daleko idącej poprawności politycznej i dbałości o los zwierząt aż dziwne jest, że ta nietypowa pasja nie odbiła się negatywnie na jej występach na wielkim ekranie.

hobby gwiazd, fot. Instagram/mingey
hobby gwiazd, fot. Instagram/mingey

Angelina Jolie

O byłej żonie Brada Pitta ostatnio głośniej jest z powodu oskarżeń wobec byłego męża niż z powodu ról filmowych. Niemniej o tym, że aktorka nie jest delikatna i płochą kobietką świadczą m. in. jej zainteresowania nożami. Ma podobno bardzo bogatą (i bardzo drogą...) kolekcję broni białej, zdominowaną przez noże i sztylety. Podobno wszystko zaczęło się od sztyletu podarowanego jej kiedyś przez matkę. Ciekawe czy była to forma afrontu teściowej wobec ówczesnego zięcia...

Mila Kunis

Dużo "nudniejsze" zainteresowania ma Kunis. Za to są one w stanie sprawić, że jeszcze więcej facetów będzie się w niej kochało. Aktorka bardzo lubi... gry komputerowe. I to w dodatku przede wszystkim strzelanki, osadzone w wojennych realiach. To co panowie? Ktoś chętny na partyjkę Battlefield 1 ze śliczną Milą?

Tom Hanks

Odtwórca kultowej roli Forresta Gumpa ma z kolei hobby, które z kolei przemówiłoby do serca... naszych babć. Gwiazdor zbiera bowiem maszyny do pisania. Podobno robi to już od kilkudziesięciu lat, a swoje zdobycze traktuje z miłością rodzicielską.

hobby gwiazd, fot. Instagram/tomhanks
hobby gwiazd, fot. Instagram/tomhanks

Claudia Schiffer

Była supermodelka, w której kochali się nasi tatusiowie (albo jeszcze ich tatusiowie) znana jest z zamiłowania do motyli i pająków. Ma ich sporą kolekcję i podobno lubi sama je preparować i oprawiać.

Sebastian Karpiel-Bułecka

Muzyk jest osobą wielu talentów. Ma za sobą studia z architektury i do teraz uwielbia zajmować się projektowaniem domów, a także ręcznym robieniem mebli (głównie pracuje w drewnie). Idealny kandydat na męża, prawda?

hobby gwiazd, fot. Instagram/sebastiankarpielbulecka
hobby gwiazd, fot. Instagram/sebastiankarpielbulecka

Piotr Mróz

Polski aktor uwielbia wyprawy w nieco odludne miejsca z wykrywaczem metali. Każdy taki wypad traktuje jak porywającą przygodę. A gdy uda mu się coś ciekawego znaleźć, to zawsze się zastanawia nad tym, jaka mogła być historia tego przedmiotu i osoby, do której kiedyś należała.

Małgorzata Potocka

Jedna z bohaterek "Barw szczęścia" znana jest wśród swoich znajomych z zamiłowania do wszelkich staroci i nadawania im nowego życia. Upodobała sobie zwłaszcza stare odbiorniki, których ma pokaźną kolekcję. Poza "starociami" lubi jednak także torebki i okulary.

Skoro znasz już trochę mniej typowe hobby gwiazd, to może zainteresują Cię faceci parodiujący zdjęcia dziewczyn z Instagrama.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także