NewsyBieżniki rowerowe na zamek błyskawiczny! Modułowy system opon pozwala zmienić je w kilka sekund

Bieżniki rowerowe na zamek błyskawiczny! Modułowy system opon pozwala zmienić je w kilka sekund

Bieżniki rowerowe na zamek błyskawiczny! Modułowy system opon pozwala zmienić je w kilka sekund
Mateusz Zelek
08.12.2021 10:03, aktualizacja: 08.12.2021 13:19

Bieżniki, które możesz bez problemu zmienić w trakcie jazdy rowerem? Tak, to możliwe! Firma reTyre wprowadziła na rynek intrygujący produkt, który zainteresuje fanów dwóch kółek. Rower zapewni Ci więcej możliwości!

Wygoda i błyskawiczna zmiana opon rowerowych w trakcie podróży

designboom
designboom

W trakcie wycieczki rowerowej można natrafić na różne warunki oraz trasy. Czasem spowodowane nieprzewidywalnością pogody lub pomyłką w wyborze trasy. Jednakże mając w plecaku reTyre żadna niespodzianka czy nawierzchnia nie stanowi problemu. W ciągu zaledwie kilku minut możemy zmienić bieżnik w naszym rowerze z pomocą prostej obsługi i zamka błyskawicznego.

Jak głosi oficjalny opis produktu:

designboom
designboom
Firma reTyre produkuje pierwszy na świecie modułowy system opon rowerowych. To połączenie zamków błyskawicznych i zapinanych na nie bieżników, które umożliwiają rowerzystom zmianę opon w ciągu kilku sekund w zależności od warunków drogowych.

To już trzecia wersja reTyre na rower. Ich pierwsza wersja pojawiła się w 2018 roku

designboom
designboom

Obecnie rowerzyści mogą wybierać z 4 rodzajów różnych bieżników na swój rower

designboom
designboom

Dwa z nich są przystosowane do warunków leśnych oraz bardziej sypkich powierzchni (żwir, piasek etc.). Są to typowo letnie opcje, które doceni każdy rowerzysta. Kolejny bieżnik opon rowerowych jest przygotowany do warunków zimowych z użyciem kolców, ułatwiających poruszanie się po śliskiej powierzchni w zimie. Ostatni model jest najbardziej uniwersalny i nadaje się na warunki zmiennej temperatury czy warunków na trasie. Zmienne bieżniki rowerowe są przygotowywane w taki sposób, że dopasowują się do każdego rodzaju opon i przylegają na tyle ciasno, że nie musimy się obawiać o jakiekolwiek ślizganie po powierzchni pierwotnego bieżnika.

Poniżej możecie zobaczyć krótką prezentację

Chcielibyście takie opony dla swojego roweru?

Naturalne odświeżacze powietrza bez dodatku chemii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także