Genialne zakupyOstatnie dni na użycie karty. Niedługo jedna funkcja przestanie działać

Ostatnie dni na użycie karty. Niedługo jedna funkcja przestanie działać

Ta funkcja na karcie "Moja Biedronka" przestanie działać
Ta funkcja na karcie "Moja Biedronka" przestanie działać
Źródło zdjęć: © Genialne, Pixabay

16.11.2023 09:56, aktual.: 16.11.2023 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To ostatnie dni, podczas których możemy wykorzystać funkcję na karcie "Moja Biedronka". Koniecznie musisz zdążyć z niej skorzystać.

Każdy lubi otrzymywać benefity podczas robienia zakupów. Nie inaczej jest w przypadku tego popularnego dyskontu. Dla swoich klientów posiadających kartę "Moja Biedronka" sklep ma w ofercie wiele promocji oraz korzystnych akcji, na których można sporo zyskać. Jednak pewna opłacalna funkcja będzie możliwa do wykorzystania tylko do soboty 18 listopada.

Jakie korzyści są z karty "Moja Biedronka"?

Wiele osób ją posiada, ponieważ między innymi upoważnia do korzystania z akcji rabatowych. Podajemy ją kasjerowi podczas każdych zakupów. "Moja Biedronka" to nic innego jak karta lojalnościowa, którą może mieć każdy. Posiadanie jej wiąże się z licznymi korzyściami, dzięki którym możemy zaoszczędzić na zakupach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kartę możemy mieć w postaci plastikowej lub wirtualnej po zainstalowaniu aplikacji mobilnej na smartfonie. Zdarza się, że wielu zapomina wziąć plastik ze sobą, więc podaje przy kasie numer telefonu, na jaki "Moja Biedronka" jest zarejestrowana. Dzięki temu mamy możliwość skorzystania nie tylko z promocji, ale też zbierania punktów oraz naklejek. Zazwyczaj co sezon sklep ten organizuje akcje promocyjne, podczas których można wymienić zebrane znaczki na nagrody.

Biedronka kończy jedną z najpopularniejszych akcji

Właśnie w najbliższą sobotę - 18 listopada — kończy się możliwość zbierania naklejek na maskotki z pożądanego "Gangu Mocniaków". Jednak, aby mieć za darmo przynajmniej jednego Mocniaka, należy uzbierać aż 60 naklejek, co w przeliczeniu na złotówki wcale nie jest mało. Można też odebrać pluszaka, jeśli dopłacimy 24,99 zł oraz mamy uzbierane 30 naklejek.

Natomiast jeśli nie zdążysz uzbierać naklejek, to nic straconego, ponieważ wybraną maskotkę z "Gangu Mocniaków" możesz zakupić za 49,99 zł. Warto dodać, że za 15 naklejek możemy odebrać za darmo książeczkę dla dzieci, a bez nich kosztuje ona 14,99 zł. Zdania co do tej ceny są mocno podzielone, ale mimo to wiele osób z chęcią je kupuje lub zbiera punkty.

Podczas poprzednich akcji z wymianą naklejek na maskotki w Biedronkach można było spotkać się z wieloma śmiesznymi i zadziwiającymi pomysłami klientów. Wielu z nich chciało posiadać w swojej kolekcji wszystkie dostępne w ofercie pluszaki, przez co uciekali się do rozmaitych sposobów pozyskiwania naklejek.

Jednak jak zebrać tyle naklejek? Wystarczy wydać przynajmniej 69 zł, które stanowi równowartość 1 naklejki. Warto dodać, że każda wielokrotność tej sumy to także więcej znaczków.

Ostatnie dni "Gangu Mocniaków"

Akcja promocyjna na "Gang Mocniaków" trwa od 28 sierpnia, przez co z pewnością wielu zdążyło już uzbierać naklejki przynajmniej na jedną maskotkę. Mimo to regulamin akcji jest nieubłagany i wygasa 18 listopada na karcie "Moja Biedronka". Odbiór maskotek będzie jednak trwał aż do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Warto w te ostatnie promocyjne dni zrobić zakupy i odebrać swojego wymarzonego Mocniaka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także